Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Jó olyan babának a bugyipelenk...

Jó olyan babának a bugyipelenka ( Huggies, Little Walkers ), aki nem hagyja már hogy ráadja a sima pelust?

Figyelt kérdés
2012. júl. 2. 21:50
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha nem nagyja hogy ráadd, akkor valószínűleg érett a szobatisztaságra.

Két gyerekem lett eddig szobatiszta, és sosem használtunk bugyipelenkát. Lehet, hogy lehurrognak majd érte, de szerintem tök felesleges. Hiszen az érzet ugyanaz, rajta van egy pelus, tehát bele lehet pisilni.

Vagy pelus, vagy bugyi.

2012. júl. 2. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem a leszoktatás végett gondoltam, még csak 11 hónapos, hanem hogy könnyebb legyen ráadni. Minden peluscsere egy harc :)
2012. júl. 2. 22:09
 3/6 anonim ***** válasza:

Ja értem. :o)

Hát ilyen harc nálunk is volt, de én győztem előbb utóbb. :D

2012. júl. 2. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én is vettem egy csomaggal és, ha nagyon kezelhetetlen és ő győz, akkor gyorsan egy olyat húzok rá, nekem tetszik :)))
2012. júl. 2. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Igen, bátran ajánlom! Ugyanilyen okból próbáltuk ki a bugyipelust és maradtunk is ennél. Drágább, de 100-szor jobb, mint a másik.

(mi Liberozunk)

2012. júl. 2. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nálunk is volt ilyen harc jópár hétig, de aztán túllendült rajta. Amikor elkezdett állni, járni, akkor már esze ágában sem volt feküdni a pelenkázón. ^^ Áthidaltuk és mostmár azt a fél percet kibírja, amíg ráadom...többnyire. :D
2012. júl. 3. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!