Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kb hány hét alatt lesz 3 kiló?

Kb hány hét alatt lesz 3 kiló?

Figyelt kérdés
Kislányom 1 hetes, most 2650 gramm. 2540 grammal született és anyatejes. Addig nem mehetünk utcára amíg nem lesz 3 kiló. Persze nem is kánikulában mennék, hanem este vagy korán reggel.Mire számítsak? 2-3 hét vagy több?
2012. júl. 4. 10:43
 1/9 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam 2620 grammal született és olyan 3 hét alatt elérte a 3 kilót. Kizárólag anyatejet kapott 6 hónapos koráig.
2012. júl. 4. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
2-3 hét szerintem. 2éve született a lányom áprilisban(22-én),őt a névnapján(máj 13) már vittük sétálni. Még ilyet nem hallottam hogy 3 kiló alatt nem levegőzhet.hm:)
2012. júl. 4. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Miért nem mehet sétálni 3 kiló alatt ?

Én ilyet még nem hallottam pedig két gyerekem van bár ők majdnem 4 kilóval születtek.

Egyébként 2-3 hét alatt eléri, de lehet hamarabb.

2012. júl. 4. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szia!Nekem 2600 grammal szuletett és 5 naposan 3 kg volt.DE!Már másnap voltunk kint,mert haza kellett vinni a kórházból,kulfoldon szultem,és két napra már sétálni is voltunk.Semmi baja sem lesz a levegotol!Kicsit nyugodtan vidd ki estefelé,jót fog tenni.:)
2012. júl. 4. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
mi 2480-nal jöttünk haza, és 2 hét alatt meghaladta a 3 kilót. Mi is mehettünk rögtön sétálni, nem kellett várni, csak annyi, hogy nem akkor mentünk, amikor nagyon meleg volt.
2012. júl. 4. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Hát a nagyobbik fiam 1760 grammal született decemberben, bazi nagy hó volt, a kisebbik pedig 2230 grammal áprilisban, ha arra várok, hogy mikor lesznek három kilósak egy jó ideig nem vihettem volna őket ki. Szerintem vidd ki nyugodtan, először csak rövidebb időre. A nagyobbikkal is sétáltam bőven, pedig tél volt. Sem a koraszülött osztályon, sem a gyerekorvos, sem a védőnő nem mondott ilyet, hogy nem mehetek ki vele. Most már komolyan érdekel, hogy miért nem viheted ki 3 kiló alatt?
2012. júl. 4. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Köszi a válaszokat. Nem volt koraszülött a babám, 38+5 napra született, csak rossz volt a lepényem és az áramlás, így a végén alig hízott. Kis vékonyka, de majd megnő, kevés a zsírszázaléka.

A gyerekdoki mondta ezt a 3 kilót, én sem értettem. Amúgy előző este pl az erkélyen szoptattam és a kórházból is hazahoztuk, szóval volt már levegőn.

Azt mondta nagyon meleg van és kicsi a baba testfelülete, hamar felmelegedne. de a lakásban is 28 fok van, este is kint, de legalább jár a levegő, szóval én sem értem. Mindenestre lehet nem várom meg a 3 kilót és ha jövőhéten már nem lesz ilyen meleg kimegyünk a belső udvarba levegőzni.

2012. júl. 4. 13:30
 8/9 anonim ***** válasza:
6-os válaszoló vagyok. Mindkét gyermekemnél ugyanilyen lepényi és keringési probléma volt, mint nálad, csak az első 37. héten született, a másodikat pedig kikapták a 35. héten. Nekem senki nem beszélt testzsír százalékról, a gyerekorvos egy utcányira lakik tőlünk, nap mint nap találkoztunk, soha nem szólt, hogy miért viszem ki. Persze ne 50 fokos melegben vidd ki, de reggel-este simán kiviheted. További jó gyarapodást és sok boldogságot a picihez! Ja és a kis súlyúak sokkal gyorsabban híznak.
2012. júl. 4. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Kedves 6-os válaszoló! Köszönöm a választ, kicsit megnyugtattál. Nem nagyon tudtam hova tenni, hogy ilyen picike lett a babám, mert a nővére 3,3 kilóval született, ő is pont a 38+5-ik napon és ez nekem nagyon új volt. De akkor eszerint gyorsan behozza majd a lemaradását. :)
2012. júl. 4. 16:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!