Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fél kiló hízás nem kevés 1,5...

Fél kiló hízás nem kevés 1,5 hónap alatt? 11 hónapos fiú és 10kg.

Figyelt kérdés
azért aggódom, mert nem nagy evő és a főztöm helyett még mindig szívesebben eszi az üveges 4-5-6 hónaposoknak való ételt. attól félek ez kevés!
2009. okt. 30. 15:54
 1/9 anonim ***** válasza:
Ilyen korban már nem kevés. Van olyan gyerek, aki 1 és 2 éves kora között egy dekát sem hízik, csak nő.
2009. okt. 30. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
egyáltalán nem kevés, pont jó.
2009. okt. 30. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Akkor jó...és a kaja? nem tudok vele mit csinálni. szinte csak az üvegest eszi és mostanában semmilyen gyümit nem hajlandó megenni!
2009. okt. 30. 16:02
 4/9 anonim ***** válasza:

Teljesen jó súly!

Nem baj az, ha nem nagy evő. Sőt! Hosszú távon ez a jó. Nem kell mindenkinek zabagépnek lennie!

2009. okt. 30. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Lányom 200gr-okat hízik már 4 hónapja. Azt mondta a doki hogy a többit lemozogja, mert egész nap meg sem áll. Az üveges kaják nem 4-5-6hónaposaknak valók, hanem annyi idős kortól lllehet őket adni, viszont nem egészen jó hogy csak azokat eszi szívesen. Én nem adtam a lányomnak, mivel Ő is ezt csinálta, csak azt amit főztem, és láss csodát, 3nap után már nem kellett neki más. Ha tudja hogy kap helyette másikat, amit jobban szeret, akkor nem is fog rászokni a te főztödre. Nem hü...k csak kicsik, viszont nagyon rafináltak :o)
2009. okt. 30. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Kipróbálom amit tanácsoltál...kész,behúzom a féket. anyagilag sem lehet bírni napi 2 üveg kaját + egyebek!

igen, napi 14 órát pörög,ebből 25-30 percet alszik nappal. ezt is délelőtt. egész nap fent van és mászik ezerrel.

2009. okt. 30. 16:06
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem hízik keveset. A lányom 6 hónapos és 5 hónapos kora óta 300 grammot hízott. Vékony alkat, mint az apja, meg lemozogja, amit eszik. Engem az orvos állandóan szekál amiatt, hogy 68 cm és csak 6500 gramm. Amúgy az én babám se eszi meg a főztömet, pedig már mindent kipróbáltam, csak az üvegest szereti ő is. Biztos tesznek bele valami pluszt a gyártók. Az orvosunk Sinlacot írt fel neki, 4 hós kora óta eszi, szereti, de nem igazán hízik, állandóan mozog meg hát a gének tehetnek róla.

Szerintem ne aggódj, 11 hónaposan 10 kg ideális, nem is kell annyit híznia! Nyugi! :)

2009. okt. 30. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm! Most imádkoztam belé turmixolt almát sinlaccal!

meg is lepődtem, hogy eszi!

2009. okt. 30. 16:42
 9/9 anonim ***** válasza:
Dehogy kevés!Az én kislányom 10 hónapos korában is csak 8 kg volt és egy évesen is ugyanannyi,semmit nem hízott,az orvos azt mondta,hogy ebben a korban ez már normális,mert sokat mozognak.Azért mindig kínáld meg a te foztoddel,majd csak megszokja!
2009. okt. 30. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!