Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4 hós babámnak sok a 8 kiló?...

4 hós babámnak sok a 8 kiló? A védőnő azt mondta nagyon sok, mivel 1 hónap alatt több mint 2 kilót hízott. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
2009. júl. 26. 21:02
 1/8 anonim ***** válasza:
0%

az én babaám 10 hónapos és 8 kg

biztosan mondta a védőnőd, hogy mi a teendő

2009. júl. 26. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Hát, ha csak szopizik, akkor sokat nem tehetsz... Tápszernél esetleg megpróbálhatsz kevesebbet adni, de nekem se lenne szívem hozzá. Mennyivel született? Tényleg nagy baba, az én kislányom 9 hónaposan éppen elmúlt 6,5 kg. Igaz, ő meg az alsó véglet. :) Kis Ropikám, pedig egy csomót eszik, viszont állandóan mozog - tartós elemmel megy :)

Ha elkezd aktívabban mozogni, majd lemozogja.

2009. júl. 26. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem 8 hósan ekkora....ez sok, akárhogy is nézzük. De diétára fogni ugye nem lehet...kicsit több infó kéne:mit eszik és hányszor, mekkora adagokat?
2009. júl. 26. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szia!Én leszek a megnyugtató hozzászóló:)Az én babám is ennyi volt 4 hósan, 3500-al született. És az égvilágon semmi baja, 14 hós 12 kg. Ne adj neki kevesebbet, majd megáll a hízás.
2009. júl. 26. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Megnyugtatlak, kisfiam 3550 g-mal szuletett, 3 hosan volt 8 kilo, 7 hosan 12 kilo volt es azota szinte alig hizott. Anyatejes baba, oket nem lehet dietara fogni, nem is szabad. Igeny szerint szoptasd es ne izgulj, amint el kezd mozogni, forgolodni, es elkezd kuszni-maszni, meg fog allni a sulynovekedes. Az en kisfiam most 14 hos, egyaltalan nem dagi, meg ducinak sem mondanam, aranyos, szep es izmos baba.
2009. júl. 26. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

az enyém három és fél hónaposan hét és fél kiló. a védőnő és a gyerekorvos is csak örül meg boldog, hogy kicsattan az egészségtől és erős. én féltem, hogy mivel ilyen elefánt, majd egy kicsit nehezebben fog mozogni, de a héten már elkezdett fordulni, tökre élvezi. szóval még ezzel sincs gond.

csak szoptatom.

ha anyatejes, ne éheztesd véletlenül se, majd ledolgozza mozgással.

2009. júl. 26. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Az én kislányom is 8kg és 4 hónapos. 4200g és 53 cm-el született. Nem kövér mert meg is nyúlt. Nekem a védőnő és a doki is nem szólt semmit. Igaz mi sem vagyunk a párommal pehely súlyúak.

Boldog babázást kívánok!

2009. júl. 27. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Egyébként csak anyatejes,és akkor szopizik amikor éppen akar,olyan 2 óránként,vagy valamikor 3.Jah és 3450gr-al született.
2009. júl. 27. 08:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!