Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan, mivel csillapitjatok...

Hogyan, mivel csillapitjatok a fogzasi fajdalmat? 13 honaposomnak most jonnek hatul a ragofogai, es rettenetesen szenved veluk.

Figyelt kérdés
Nem nagyon merek nurofent adni, miutan tortent az az eset.... :-(
2011. márc. 9. 09:58
 1/6 anonim ***** válasza:

Mi Osanit homeos bogyót használunk. Nekünk segít. Csak gyakrabban kell adni, nem elég egyszer este.


MIlyen eset történt a nurofennel??

2011. márc. 9. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Itt olvastam - bar a neten utana nem talaltam ilyen hirt - , hogy fogzasra adtak a szulok huzamosabb ideig a nurofent, amit ugye nem szabadna, es a pici veseje felmondta a szolgalatot, olyan mertekben karosodott, hogy meghalt. 3 napja este adtunk neki mi is nurofent, de ma mar nem merem.
2011. márc. 9. 10:51
 3/6 anonim ***** válasza:

Azért nem mindegy, hogy 3 hónapig, vagy 3 napig adod...

Egyébként mi chamomillát használtunk, este lefekvés előtt 5 golyó. Mondjuk a fiam sosem volt az a nagy fog miatt sokszor kelő típus. 1-2-szer kelt max. pár napig. Inkább nála egyszer volt nagy üvöltés, két órás fentlét, akkor viburcol kúpot adtam... hogy attól e vagy nem elmúlt az üvöltés, és fél óra múlva aludt is. Pár nap múlva láttam, hogy kijött a szemfoga. A rágói 3 hét alatt jöttek ki, mind a négy, kb. csak ilyen 1-2 kirohanása volt, amiről persze már utólag tudjuk, hogy a foga miatt volt.

2011. márc. 9. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat. A lanyomnal eszre sem vettuk a fogzast, a fiam meg ... :-(
2011. márc. 9. 13:26
 5/6 anonim ***** válasza:

A nurofent folyamatosan 5 napig lehet adni, így nem ártalmas.

Adhatsz chamomillát vagy mercuriust is neki.

2011. márc. 9. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Neked is koszonom. Igazabol csak ejszaka adtunk neki olyan 3,5ml-t. Naponta tehat 1X.
2011. márc. 9. 14:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!