Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kókuszmatracot hogy tudom...

Kókuszmatracot hogy tudom kitisztítani?

Figyelt kérdés
Most fog megszületni a második gyermekem és szeretném kitisztítani egy kicsit. Itt olvastam, hogy be lehet rakni a zuhany alá, de a huzatát nem tudom levenni mert ilyen vattás rész is van (csak egy pici), ami a kókuszhoz van ragadva. Huzattal együtt mossam át, ki fog úgy száradni? Csinálta valaki így?
2012. júl. 4. 13:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Én is ki szeretném tisztítattni,de megérdeklődöm,hogy a tisztítóban mennyibe kerül.Itthon nem merem kimosni,mert nem biztos,hogy kiszárad ,meg lehet,hogy összemegy etc.
2012. júl. 4. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A kókuszmatracot ki lehet mosni, én már megtettem többször is. Ha kertes házad van, nagyobb a mázlid.

Beállítod a kádba, és langyos vízzel átzuhanyozod, huzattal együtt. Aztán hagyod állítva.

Én a kertbe szoktam kirakni, alá egy tiszta szemeteszsákot, hogy ne fogja össze semmi és kitámasztom a szárítómnak.

Ilyen melegben gyorsan kiszárad. A végén forgatni szoktam, hogy mindenhol jól kiszárítsa a Nap.

Egyébként nincs rajta címke? A mienk Novetex-es és rajta van a mosási útmutató.

2012. júl. 4. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nincs rajta címke, sajnos. Lehet, hogy volt, de már 2 éve vettük nem emlékszem rá.

Kertes házban lakunk, azért is gondoltam, hogy most kéne kimosni, mert jó meleg van, gondolom ilyenkor azért gyorsan megszárad kint. Én a mosást is kint csinálnám slaggal, csak az hideg víz, az baj?

2012. júl. 4. 13:45
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem nem baj a hideg víz sem, én benn csináltam a kádban és utána kivittem.

Reggel 8 körül kimostam, dél körül már vittem is be és ágyaztam meg, és akkor még nem is volt ekkora a hőség.

Mivel neked még nem abban alszik a kicsike, akár egész napra kinn is hagyhatod, de szerintem fél nap is elég lesz a száradásra.

2012. júl. 4. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!