Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Most 7 hónapos babám vasárnap...

Most 7 hónapos babám vasárnap óta szenved a foga miatt Szinte állandóan igényli a foglalkozást, állandóan ölbe lenne. Szinte sikít ha nem veszem fel. Látom a kis arcán, hogy sokszor igazi fájdalma van, nem csak hiszti. Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Mivel tényleg látom, hogy fájdalma van, így fel szoktam venni. Nagyon félek, hogy ezzel teljesen el fogom kapatni. Az első foggal nem volt semmi probléma, most ezt nagyon megszenvedi. Ha ez ez a pár nap véget ér, jobb lesz, vagy akkor kezdődik az újabb harc, a hiszti ellen? Bocsi, hogy hosszú voltam
2009. júl. 9. 23:04
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Nálunk is most kezdődött, én próbálom elterelni a figyelmét olyankor: valami színes, új dologgal, vagy kínomban már néha vlm furi hangot adok ki, amin nevet a könnyei közül. Próbálom nem felvenni, de ha minden kötél szakad, akkor összebújás és cici.

2009. júl. 9. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Bisztos vagy benne,hogy a foga? Mert arra vannak zselék amik enyhítik,a kicsi fájdalmát.Nem lehet,hogy valami más is kínozhatja?(Hasfájás,meleg...)
2009. júl. 10. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!