Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hányszor alszik nappal a 8...

Hányszor alszik nappal a 8 hós babátok?

Figyelt kérdés
Ha jól tudom jó lenne nappal 2-szer aludni, de lehet jobb lenne nekünk az 1 alvás. Reggel fél 9 kor ébred fel. 11 felé elalszik, hazafelé a boltból. Ha alszik fél órát akkor okés, de van hogy másfelet. Akkor viszont délután nem akar elaludni, vagy csak későn, akkor este alszik el nehezen. Volt hogy nem aludt délelőtt, akkor 1 kor mér aludt 2-2,5 órát.
2012. júl. 4. 15:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Általában 3x, de néha kevesebbszer, vagy többször is. Szinte minden nap van egy hosszú alvása, kb 3 órás. A többi csak pár perces.
2012. júl. 4. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
2x. A hossza változó. Ha nem alszik másodjára, akkor este már extra fáradt.
2012. júl. 4. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Egy hosszú alvása van kb: 2,5-3 óra, és kettő rövid 30-40 perces
2012. júl. 4. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
és akinek 3-szor alszik, ott éjjel mennyit alszik? Mikor ébred reggel fel?
2012. júl. 4. 15:25
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Délelőtt 1-1,5 óra, délután 2-3 óra, és ha a délután egy kicsit hamarabb kel akkor még egy fél órás. Pl most felkelt 3-kor, így tuti nem bírja ki este 8-ig, akkor fürdünk, így biztos, hogy 18 körül lesz egy 30 perces szundija. Így ő szerintem elég sokat alszik. De minden gyerek más, lehet, hogy a te babád nem igényel sokat, próbáld meg az egyszeri alvást.
2012. júl. 4. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
5-ös vagyok, nekem fél kilenc-kilenc körül elalszik és reggel fél hétkor kel. Enni nem kap éjjel, de most, hogy nagyon meleg van, nyöszörög, olyankor bemegyek kap egy pár korty vizet és alszik is tovább. Szóval nekünk nem zavarja be az éjjeli alvást.
2012. júl. 4. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
2szer fél óra :) Nagyon keveset alszik, egész nap pörög :)))
2012. júl. 4. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Az én lányomnál is változó, szinte ugyanúgy nézhet ki egy napunk mint a tiétek. Ma is éppen olyan napunk van hogy a délelőtti alvás kimaradt aztán fél1 körül elaludt és még csak most ébredt fel. Pedig még sétálni is voltunk de. Régebben ahogy levittem sétálni elaludt egy pár percen belül, most meg csak úgy figyel kifelé a kocsiból. Én azt vettem észre hogyha jó volt az éjszakánk akkor általában csak 1szer alszik egy nagyot, de ha egy kicsit nyűgös volt éjszaka akkor 2szer is alszik.(Lehet nincs köztük összefüggés, de valahogy én így vettem észre.) A múltkor éppen beszélgettem egy "tapasztaltabb" anyukával akinek másfél éves a gyerkőce és meséltem neki hogy van hogy már csak egyet alszik a kicsim napközben és lehet hogy már kezd átállni az egyszeri alvásra. Erre ő: kinevetett és azt mondta hogy várjak még én ezzel az még odébb van. Szerintem ez is gyerekfüggő de mindegy -gondoltam magamban. :)

2012. júl. 4. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Alszik éjjel egész jól. fél 9-9 körül cicivel elalszik, aztán van, hogy reggel 6- kor vár fönn van, de minden reggeli ébredésnél szopi mellett hancúrozunk az ágyba és később még alszik egy rövidebbet.


Éjjel változó, hogy mikor kel. van csak 1x, van hogy óránként, ha jön a foga.

2012. júl. 4. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
3x. Éjjel 10-12 órát alszik. Délelőtt max. 1 órát, aztán ebéd után 1-2 órát és koraeste 1-2 órát. Kb. 9-1/2 10-kor alszik el este.
2012. júl. 4. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!