Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hányszor alszik nappal a 8...

Hányszor alszik nappal a 8 hós babátok?

Figyelt kérdés
Ha jól tudom jó lenne nappal 2-szer aludni, de lehet jobb lenne nekünk az 1 alvás. Reggel fél 9 kor ébred fel. 11 felé elalszik, hazafelé a boltból. Ha alszik fél órát akkor okés, de van hogy másfelet. Akkor viszont délután nem akar elaludni, vagy csak későn, akkor este alszik el nehezen. Volt hogy nem aludt délelőtt, akkor 1 kor mér aludt 2-2,5 órát.
2012. júl. 4. 15:01
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Azt vettem észre - nemcsak itt - hogy akinek alszik 3-szor a babája, ott reggel korán ébred. Igaz? Nekem esélytelen h 3-szor aludjon, néha a kettő is az. Ébred fél 9 felé, néha 9kor. ilyankor délelőtt nem alszik el mindig. Akkor délután 1-től alszik kb. 4-ig, akkor megint nem fog aludni újra. ha alszik délelőtt, akkor délután kb. 3-tól alszik 5-ig. Ujra nem alszik el. Ez gáz így? Csak mert a védőnő is ugy kérdezte hogy alszik nappal 3-szor? Azt már meg se mondtam h van h csak egyszer
2012. júl. 4. 16:06
 12/13 anonim ***** válasza:

10. vagyok. A fiam nem ébred 9 előtt. Más a babák alvásigénye is.

Azt mondta a védőnőm, hogy próbáljam a délelőtti alvást kiiktatni (de nekem nem kell, mert alszik még 2x), viszont neked hasznos lehet. Ha sikerül, akkor ebéd után le tudnád tenni kicsit. Lehet, hogy így korábban kellene ebédelnie, de pár nap próbát megér szerintem.

2012. júl. 4. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Kisfiam ennyi idősen 2x aludt, délelőtt 1 órát, délután másfél-kettőt. Este 8tól pedig reggel 6-7ig.
2012. júl. 4. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!