Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek miért lehetett ez...

Szerintetek miért lehetett ez az esti hiszti?

Figyelt kérdés
14 hónapos a kisfiam és a kezdetektől fogva a saját ágyában alszik, külön szobában, a mi ágyunkban nem is tudott soha elaludni, még ha akartuk volna se. Eddig az volt, hogy este megkapta a tápszert, letettem aludni, kijöttem és 2 perc múlva már aludt is. Ma viszont, ahogy letettem a kiságyba olyan hisztit levágott, mint még soha, egy idő után áthoztam a mi ágyunkba, és ott 1 perc alatt elaludt. Az Ő szobájában nagyon meleg van, de ez az elmúlt éjjeleken nem volt gond, illetve délután sem. Szerintetek mi lehet ez? Volt másnál is ilyen? Remélem csak egyszeri alkalomról van szó :)

2012. júl. 4. 20:59
 1/7 anonim ***** válasza:
2. szepa szorongás?
2012. júl. 4. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Első szep. szorongás sem volt. Soha nem volt Vele ilyen gond. Mondjuk az tény, hogy tegnap este lehűtöttem az ágyát, vizes pelust tettem a lepedőre, így mikor letettem a matrac jó hűvös volt, és ma elfelejtettem. Lehet így már meleg volt ott Neki. De előző éjjeleken semmi gond nem volt a meleggel. Nem tudom, egyszerűen nem értem.
2012. júl. 4. 21:09
 3/7 anonim ***** válasza:
Pedig szerintem a meleg kezd az agyukra menni. Ma az én kisfiammal sem lehetett bírni, pedig alapvetően semmi probléma vele.
2012. júl. 4. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is a meleg. Eddig is meleg volt, de egyre melegebb van, ma már én is nehezebben viseltem mint tegnap.
2012. júl. 4. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Akkor lehet azt unta meg, mert eddig tényleg semmi gond nem volt, jól viselte. Csak nem tudom, most vigyem át az ágyába, vagy hagyjam itt aludni (a férjem külföldön dolgozik, így van egy szabad hely az ágyamban :) ), illetve ha holnap is ez lesz akkor is hozzam át magamhoz?
2012. júl. 4. 21:11
 6/7 anonim ***** válasza:

Melege lehetett.

Gondolj bele, nap mint nap 35-40 fok van kint!

Eddig bent volt 28-29-30, ma már 31 fok volt bent nálunk!

Kint még most is 30 fok van!

Izzad, lehet rossz kedve van, melletted megnyugszik!

2012. júl. 4. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az enyém sem aludt el tegnap. El kellett ringatni a kisasszonyt. Ilyen eddig soha sem fordult elő. Szerintem a meleg zavar be.
2012. júl. 5. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!