Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van itt olyan aki tengerparti...

Van itt olyan aki tengerparti nyaralást tervez babával, ha igen hova?

Figyelt kérdés
ötletek érdekelnének, a babám 16 hós lesz augusztusban akkor mennénk.
2012. júl. 5. 14:22
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
utolsó: ha a szobájuk előtt van a tengerpart rögtön, akkor szerintem odáig kimehetnek pár percre nem? Nem azt mondta, hogy a harmadik épület második emeletén akarja hagyni a szobában.
2012. júl. 5. 15:14
 12/22 A kérdező kommentje:
köszi megnézem a Szlovéniai szállodát!
2012. júl. 5. 15:14
 13/22 A kérdező kommentje:

Lido Estensi-t is megnézem, köszi!


Várok még ötleteket!

2012. júl. 5. 15:16
 14/22 anonim ***** válasza:
Mi 2 év körüli gyerkőccel voltunk tavaly Törökországban, repülővel. Side-ben. Szép hely, vannak látnivalók is és tiszta a tengerpart is.
2012. júl. 5. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

Mi most St Tropez-ba megyünk. Nem tudom milyen lesz, talán nem kimondottan családosoknak való.


A szobában egyedül hagyó anyukának mondanám, hogy egy 10 hónapos baba jobban tudná értékelni a homokos tengerpartot. Elnézegeti biztos a kavicsokat is, de mászni nem tudod hagyni, mert össze-vissza zúzza magát.

2012. júl. 5. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
4-es vagyok, milyen kis vitát indítottam el :-) A vicces az, hogy eddig nem én érveltem az egyedül hagyás mellett, azt valaki más írta. Egyébként a Hotel Piran-nak van erkélyes szobája (amelyik a tengerre néz, mind az), ha a baba igényei olyanok akkor lehet hogy mi is csak a teraszra ülünk ki, és élvezzük a tengert :-) Eszem ágában nincs egyedül hagyni a szobában, de azért írtam, hogy meg lehet tenni, mert tényleg minden nagyon közel van, és ha meghallom a babafigyelőn hogy felébredt 2 percen belül ott lehet lenni a pl. az étteremből is ...
2012. júl. 5. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

Emlékeztek a kis angol kislányra? Őt hogy is rabolták el külföldről??? Na nézzetek utána!

[link]

2012. júl. 5. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

Újra 4-es vagyok! A kérdés így szólt: " Van itt olyan aki tengerparti nyaralást tervez babával, ha igen hova?

ötletek érdekelnének, a babám 16 hós lesz augusztusban akkor mennénk."

Szóval a válaszom: Szlovénia/Piran vagy Szlovénia/Portoroz

Úgy gondolom a többi: gyerek egyedül hagyás,gyerekrablás...más helyre, más témához tartozik.

Ötleteket még én is szívesen olvasok :-)

2012. júl. 5. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Mi Rodoszra megyünk, 17 hós kislányunkkal. Július végén.
2012. júl. 6. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
most éppen azon töröm a fejem, hogy Horvátország lesz autóval, asszem az lesz mégis a legjobb, mert mindent be tudunk pakolni, nincs messze, kinézek valami szép szigetet, ahol homokos strand is van.
2012. júl. 6. 23:28
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!