Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nyaralni Babával? 10 hónapos...

Nyaralni Babával? 10 hónapos gyermekem szeptemberre tervezünk tengerparti nyaralást!

Figyelt kérdés

Még csak beszélünk róla,esetleg Görög,Spanyol ,vagy Tunézia!

Volt már köztetek valaki aki nekivágott a bébivel?


2009. júl. 22. 15:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Európai országokba mehettek,de Tunéziát, Egyiptomot nem ajánlom. Még ha nem is azt eszi amit ti akkor is nyalogathat a fürdővízből (nem a tengerre gondolok) és az arab országokban ez is elég egy jó kis hasmenéshez! Egyébként fürdés szempontjából a szabad víz a legjobb a babáknak!
2009. júl. 22. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
49%
Én a másfél éves fiamat még strandra sem merem kivinni , nemhogy olyan messzire nekivágni, ahol 100 fok van a napon. Legalább egy évet várnék még. Nem szalad el egyik ország sem. A gyerek érdekét kell nézni, nem azt, hogy tengerparton nyaraljak... Egy gyermekgyógyász.
2009. júl. 22. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Előttem szóló, szerintem te magad sem szeretsz nyaralni, kikapcsolódni... Úgy gondolom mindenki tud vigyázni a saját gyerekére (napvédelem stb.), és nem hiszem, hogy a kérdező a putriba vinné a 10 hónapos gyerekét. 10 hónaposan már nyugodtan repülhettek is vele.
2009. júl. 22. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a gyerek érdeke is, hogy úgy élményekkel gazdagodjon, megismerje a tengert. A szülőknek is szükségük van egy kis kikapcsolódásra - nyugodt szülők, nyugodt gyermek. Fenti hozzászóló másfél éves kisfiát sajnálom, egyébként meg megszokás kérdése az egész.
2009. júl. 22. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

5 hónapossal megyünk Görögországba, de elmennék Egyiptomba vagy Jordániába is, viszont csak ősszel.

Tunéziában voltam 2x, egyszer a nagyobb gyerekkel, nem volt semmi.

2009. júl. 22. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Siófokon lakunk ,úgy hogy szép lenne ha nem strandolnánk! Megfelelő "óvintézkedésekkel" kalap,napvédő krém,stb. ezekkel simán strandolunk,nem vettem észre ,hogy valami baja lenne! Szeptemberbe nincs m ár 100fok ezért akkor mennénk,voltunk már a gyerek születése előtt Tunéziába 2*,Spanyol országban is láttunk ott kisebb gyerekeket ezért kérdeztem ,hogy volt e valaki aki nekivágott már vagy esetleg készül! Köszönöm az eddigi hozzászólásokat !
2009. júl. 22. 18:42
 7/12 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi aug. 7-én vágunk neki 1 hetes Görögországi nyaralásnak, és én hiszem azt h ha a te jól érzed magadat és meghaggyod a babácskának a szokásos napirendjét akkor ő is élvezni fogja veletek együtt. Hiszen annál jobb nincs mint amikor, anya, apa, tesó ha van közösen élnek át nagyon klassz hetet. Nekünk 14 hós a kislányunk én amirre mindenképpen figyelek itthonról viszek bébi ételt , baba vízet és kanába sima csapvizet, mert abban igaza van az egyik anyukának h amit megszokott a baba az más országban történő elfogyasztása kifejezetten rossz lehet , nem biztos de benne van a pakliban. Viszont a tengervíznél nincs semmi sem ami annyira jótékony lenne, nekünk a vesegyógyászunk azt mondta ha tehetné minden egyes betegének és egészséges babának min. 1 hetes tengervízes pancsit receptre felírna. Úgyh ne izgulj nem lesz semmi gond, én amitől egy kicsit félek az utazás, de imád autókázni pici korra óta hozzá van szoktatva és szereti is, de ha elfárad megállunk megkergetem egy félórácskát és irány tovább az úticél irányába.

Kellemes nyaralást nektek

üdv. 14 hós baba anyukája

2009. júl. 22. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm kedves utolsó!

Megrágtuk a kérdést! Utazunk!:)

Repült már a babám attól nem félek,kaját viszek cicizik még,baba vizet viszünk. Spanyol országba megyünk! :)

2009. júl. 23. 12:31
 9/12 anonim ***** válasza:
27%
De sok pénzetek van, így válság idején...
2009. júl. 23. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
3. válaszoló! Én imádok strandolni, ma is barnára égtem a napon... de hülye nem vagyok, hogy a kisgyereket 36 fok melegben kirakjam magam mellé.
2009. júl. 23. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!