Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ajándék a babalátogatoktól....

Ajándék a babalátogatoktól. Minek örülsz és minek nem?

Figyelt kérdés
Kaptál nagyon haszontalan dolgot? És mi az, aminek nagyon örültél?
2009. júl. 10. 14:18
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
mi nem haszontalan dolgokat kaptunk, hanem szamunkra hasznalhatlanokat, mert nagyon keves ember talalta el a ruhameretet, tele vagyunk most nyaron teli ruhakkal, telen meg pont jo leszra a sok nyari...
2009. júl. 10. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Hát kis sapkáknak már nem örülök ,mert már az van és elég neki 3 . viszont badynak nagyon örültem mindegyiknek.
2009. júl. 10. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Pelenkának,palacsintának örültem a legjobban!Nem kaptunk haszontalan dolgot:)
2009. júl. 10. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Mi kaptunk két kiskádba tehető tartó eszközt, amit egyelőre nem használunk.illetve az egyikbe már ültettem a kislányom kád nélkül, mert ebből jobban kilát, mint a hordozóból.

Még ruhákat kaptunk,ami jó,mert nagyobbakat hoztak, amiből még úgyis kevés van.

Kaptunk fürdőlepedőt is, ami szintén jó, mert abból a belekakilásokmiatt sosem elég.

2009. júl. 10. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
én kajáknak a legjkobban. nem volt kedvem főzni akkor és mikor kaját hoztak jól esett volt aki mosóport hozott na annak is örültem.)nemkell vennem egy darabig. nálunk sem találták el a ruhaméretet. sapkáknak énsem örültem.
2009. júl. 10. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Ruhaméretet nekem se találják el, de legjobban annak nem örülök, ha műanyagos ruhaneműt hoznak brrr... Hasznos nagyon, mikor popsitörlőt hoznak, a játékokat is jól eltalálták pl. csörgők, jó minőségű plüssök, aminek nem hullik a szőre, (van, amivel már most is játszik - 7,5 hós -, van, ami később lesz jó, és hát a játékból se elég sose:)), könyveknek is örülünk. Haszontalan nagyon a sok popsikrém (nekünk sak a gyógyszertári jó), a mindenféle cumisüveg (csak MAM-osat használunk).
2009. júl. 10. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
70%

Én akkor akadtam ki, amikor pont megállapítottam, hogy a Pampersből mindig kifolyik a pisi, más fajta kell, és aznap a szüleim beállítottak egy giant pack Pampers-szel.

Próbáltam mosolyogni :-)

2009. júl. 10. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Pelenkából, popsitörlőből sosem elég ill. fürdőlepedő, hálózsák, kis pléd, csörgő, felhúzható zenélős játék ilyesmi is jöhet. A ruhanemű tényleg olyan, hogy nem biztos, hogy eltalálják a méretet meg a szülők ízlését.
2009. júl. 10. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Én öszintén annak örültem,aki egy üdvözlö kàrtya közé rejtve néhàny szép sort irt,plussz pénzt tett bele.

Én abbol vettem a babànak amire szüksége volt(tényleg a babàra költöttem a pénzt)

Pelenka nem mindegyik vàlt be,ruhàkat én szivesebben vàlasztom ki,ami még nagyonhasznos az a különbözö jàtékok.

Fürdetökrém stb szerintem felesleges ajàndékba

2009. júl. 10. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
nálunk pénz a divat, így elég szép összeg gyűlt össze, amit betettünk a fiamnak a takarékba. :)
2009. júl. 10. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!