Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nagyon bukós lányomnál az...

Nagyon bukós lányomnál az utóbbi napokba végre javult a helyzet! 1hete megkezdtem a hozzátáplálást (4hónapos) a tápszeréhez is váltottam a 2-es cumira! Azóta újra nagyon sokat bukik! A hozzátáplálás lehet az oka, vagy a 2es cumi?

Figyelt kérdés
Arra gondoltam megnézném az 1es cumival újra, hogy mi a helyzet, de abból annyira sok idő mire kiszívja szegény! :( Látom, hogy ő is elfárad! Viszont az alma pl. nagyon ízlett neki! A pép annyira nem, a lé jobban! :) És a baracknál még egyenlőre ma kezdtem a levet! És az almalé nem, de a pép visszajött és a barack is 1 kicsit! Lehet hamar váltottam a 2es cumira és még korainak érzi a hozzátáplálást is? (kanálból eszik rendesen, poci nem fáj, nem nyűgös, semmi kiütés)
2012. júl. 6. 12:09
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy a hozzátáplálás miatt lenne az újrabukás... A 2-es cumi viszont lehet ludas a dologban, mert azzal sokkal gyorsabban, mohóbban eszi a tápszert.

Nekünk is hasonló volt, volt, hogy napokig semmi aztán pár nap újra nagyon sokat bukott... aztán egyre több volt a bukásmentes nap és egyre ritkábban. Azthiszem 11 hónapos volt amikor azt mondtam, hogy jééé már nem bukott mióta...

Kinövik nyugi, csak kitartás!

Jobbulást!

2012. júl. 6. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Az én kisfiam is nagyon bukós, pedig már 6,5 hónapos. Most, hogy jobb idő van, nem kell annyit mosni rá, régen napi 5-ször cseréltem rajta ruhát. Sajnos most is bukik, pedig már négy hónapos kora óta hozzátáplálom. Én nem váltottam cumit, maradtam a réginél, (tápszeres sajnos 6 hetes kora óta)de így sem múlt el. A pépes ételt én egy kicsi Sinlac-kal sűrítem, akkor annyira nem vészes, és még talán az ennivaló íze is jobb. Nálunk a vízzel ugyanaz a helyzet, mint nálad kedves kérdező a barack- és almalével. Mindig sokszor kell nekik adni, de csak keveset. Ezt mondta a védőnő, bár ebben sem látok javulást. Remélem igazad lesz kedves válaszoló, és az enyém is kinövi majd, mert nagyon izgulok miatta, hogy így marad! Meg nem a legjobb a kisbabámnak, ha ilyen melegben még a ruha fölé egy előkét is rá kell tennem! (és még viszek kettőt még tartalékba, de sokszor azok is bekoszolódnak) Bocsánat, ha nem teljesen a kérdésre válaszoltam, de olyan jó lenne már, ha kinőné a kisfiam! Mert ugye sokan csak legyintenek, hogy nem érdekes, hiszen csak többet kell mosni, de a gyermek helyébe senki nem gondol bele? Milyen kellemetlen lehet szegénykéknek?!
2012. júl. 6. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Akkor szerintem maradok az 1es cuminál! :S Kedves utolsó, ne is mond! Én textil pelust kb. naponta 2adaggal mosok, annyira dzsuva mind! Előkékről ne is beszéljünk... Borzalmas látni, h visszajön és ugye neki se kellemes, mert érzem a szagán, h csípős, tehát kis sav is jön vele! :( persze olyankor rögtön megitatom teával vagy vízzel! Ráadásul nagyon szeret hason lenni, háton nem sok időt akar, és hát ha hason van, annyit mocorog, nyomja ki magát, próbálgatja az átfordulást, hogy így biztos a bukás, persze háton is, de ott nem olyan durva! Köszönöm a megnyugtatást lányok, akkor folytatom a hozzátáplálást, nem torpanok meg! :) És persze várom a csodát, h mikor növi ki! :)

2012. júl. 6. 12:48
 4/4 anonim ***** válasza:

Az 1 vagyok.

Hálát adok az égnek, hogy már túl vagyunk rajta, nekem már 23 hónapos a kisfiam. Szabályosan bele voltam betegedve, hogy nem szoptathatom, mert egy az egyben kibukta az egészet... így fejtem és Nutritonnal sűrítettem neki. Ő a második, az elsővel soha semmi gond nem volt. Ő szopizott nagyon sokáig...

Gyermek-gasztron mondták, hogy nyugodjak meg, ha szépen fejlődik nem vizsgálják 1 éves koráig. Szerencsére kinőte így tényleg nem kellett.

Tényleg csak azt tudom írni, hogy kitartás és türelem, mert mást nagyon nem lehet tenni... (csak mosni-mosni-mosni...)

2012. júl. 6. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!