Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 7 hónapos babám rettentően...

7 hónapos babám rettentően nyügi, nem tudom lerakni játszani, mert sír fel kell vennem. Leteszem aludni, ha otthagyom sír. Soha nemm csinált még ilyet! Fogzástól lehet?

Figyelt kérdés
2009. júl. 10. 15:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! Mi is hasonló cipőben járunk ma. Szegénykémnek semmi sem jó. Én is vagy a fogzásra gondolok vagy az időjárásra. De inkább a második, mert jön 5. foga, de nem rág és nem is nyálas. Sok embert megvisel ez az idő. Kitartást Neked.
2009. júl. 10. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, aranyos vagy!
2009. júl. 10. 16:30
 3/4 anonim ***** válasza:

helló!

nálunk is ugyan ez a helyzet, még pisilni is "kísért" a wc-be...:) de mi már pár napja ezt csináljuk, van 2 fogunk, felül jön a másik kettő. az én kisfiam is egyébként nem ilyen, de most ez van. játsszuk az összenövőst :D majd átmegyünk ezen is. kitartást!!

7,5 hónapos baba anyukája

2009. júl. 10. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, neked is kitartás! Szép napokat!
2009. júl. 11. 09:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!