Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Elvigyem orvoshoz? Többi lent.

Elvigyem orvoshoz? Többi lent.

Figyelt kérdés
Tegnap este óta folyamatos hasmenéssel küzdök, egész éjjel is és ma is (bár ma már csak 2x voltam). Kislányomnak, aki 2 éves hajnal 5h-kor volt 1x és d.u 15h-kor 1x, közte semmi, láza nincs, sokat iszik, diétásan eszünk egész nap. Szerintetek vigyem orvoshoz? Vagy csak láz esetén szükséges? Köszi a válaszokat!

2012. júl. 6. 15:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Én annak a híve vagyok, hogy ha rendesen iszik, akkor hasmenésre nem nagyon kap semmit. Egyszer azt mondta a doktornő, hogy valami okozza, na ez a valami így távozik a szervezetéből.
2012. júl. 6. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha diéta ellenére nem javul holnapig, vagy felmegy a hője, vagy nem iszik eleget, akkor mindenképp vidd. Én adnék neki Smectát. Ilyenkor sokkal gyorsabban romlanak az ételek, bármit megfoghatott, stb.
2012. júl. 6. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nálam kezdődött, nem ettünk semmi olyat, ezért gondolom, hogy vírus, apukának semmi baja, és ugyanazt ettük mindannyian. Iszik, jön megy, nem tűnik betegnek, nincs hőemelkedés sem, és mint írtam, 10 óra alatt 2x volt kaka neki. Én kismama vagyok, lehet azért visel meg engem jobban. Köszi a válaszokat!
2012. júl. 6. 16:08
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha vírus lenne, lázas lenne.
2012. júl. 6. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!