Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nyár elején szült kis korkülön...

Nyár elején szült kis korkülönbséggel második gyermekes anyukák, hogyan oldjátok meg a mindennapokat? Nekem elegem van

Figyelt kérdés

A nagy 2.5 éves a kicsi 3 hetes, ebben a melegben semmit nem lehet csinálni, a naggyal még bírnánk délután a kintlétet de nélkülem nem akar medencézni, napon meg nem lehetünk mert kibirhatatlan, én meg most ugye nemtudok mert vérzek, a pici meg csak vergődik kinnt mert melege van, hiába próbálom a babakocsit árnyékba tolni, hordozni nem tudom mert 1 perc alatt mindenünk vizes, ha meg dajkálom akkor nem tudok se homokozni a naggyal se krétázni semmit...

Ti hogyan csináljátok?


2012. júl. 6. 17:22
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia. Ne haragudj, hogy nem tudok ötletet adni, csak azért írok, mert pont ebben a cipőben járok én is, a kicsim 6 hetes. Nagyon szenvedünk mi is, és tényleg nehéz, várom én is az ötleteket. Gondolom te is sokat vagy egyedül velük, mi szinte egész estig, apa dolgozik, van amikor már alszanak mire hazaér.
2012. júl. 6. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Csatlakozom a klubhoz. Szintén 2.5 éves nagy és 2.5 hónapos kicsi. Katasztrófa!!!!!! Én el szoktam vinni játszóházba a nagyot, ott legalább van légkondi, de ezenkívül más ötletem nincs. Ja, meg most nálunk sláger a gyurma, ezzel is elvan egy órát. Kint mi sem tudunk semmit csinálni.
2012. júl. 6. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
ha ennyire katasztrofalis a helyzet, minek szultetek kis korkulonbseggel oket? Szegenyek.
2012. júl. 6. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Kedves harmadik! Köszönjük a jó tanácsot. Egyébként meg a melegből van elegünk, nem pedig a gyerekekből!
2012. júl. 6. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Látom nem vagyunk egyedül :(


És igen nem a gyerekekkel van a gond hanem a helyzettel a meleggel "kedves" harmadik.


Nekem is a játszóház jutott eszembe de 3 hetes gyerekkel még nem ajánlják hogy bárhova menjünk :(

2012. júl. 6. 21:37
 6/7 anonim ***** válasza:
Mi is szenvedünk,6 hetes a pici,2 éves a nagy.Itthon kezelhetetlen,a kertben egész nap nincs árnyék,az utcára felesleges menni ebben a melegben,ráadásul tőlünk minimum fél óra séta a játszótér is,játszóház nincs a,közelben,és kocsi sincs.Reggel mire felkelnek és összeszedném magunkat,már meg lehet bolondulni a melegtől,ráadásul a kicsi inkább a kendőt szereti mint a kocsit.Így hogy be vagyunk zárva,a nagy nem fárad el eléggé,délben nem alszik,de cserébe nyűglődik,hisztizik estig,mert azért igényelné az alvást.Én már mindennél jobban várom az enyhülést.
2012. júl. 6. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Hát most tényleg nagyon nehéz. A gyerekek is türelmetlenebbek, semmi sem jó nekik, nem tudják kezelni a helyzetet (melegük van, nincs levegő). Én 5.5 éves ikrekkel, 3.5 évessel, 1.5 évessel próbálok valami értelmeset csinálni + mellette a házimunka + kert. Ja, és az egy hetes babám a szobában próbálja túlélni ezt a meleget. Férjem 23 óra körül jön minden nap.

Próbálok sok kézműves dolgot kitalálni nekik de és du is, ill. pancsolás árnyékban, vagy kijönnek velem kapálni, gazolni a veteménybe ...vagy csak szaladgálnak a kukoricásban...

2012. júl. 7. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!