Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért kel fel 7hetes babám...

Miért kel fel 7hetes babám éjszaka 4x is? Többi lent.

Figyelt kérdés

Fürdés este 8-9között van,utána szopizik kb.1órán keresztül mire elalszik ugy igazán mélyen(ágyban alszik köztünk este,és szopizni is fekve szopizik,tehát magától elalszik ringatás nélkül)..szóval meg hamizik,és utána alszik hajnal 1-2ig,aztán eszik ujra de ilyenkor már kb.csak 5percet eszik,és vissza alszik,ezt az éjszaka kb.még 2x 3x megcsináljuk,nem értem hogy azért a pár kortyért miért kel fel!?

Szerintetek? Lehet át is tudná aludni az éjszakát,és csak 1x kelne a 4-5óra alvás után,és utána megint aludhatna annyit.

Vagy tegyem őt a mozes kosárba az ágy mellé?

Esetleg Szomjas lehet?

nagyon meleg van a lakásban,napközben 35fok is:(

Egyébként nagyon jo kedvű baba,reggel is jó a kedve,és ébredés után 1órát is fent van!

Én nem tudom mi lehet a "baj"..első baba így tanácstalan vagyok..vagy nincs is ezzel semmi gond,így jó ahogy van?!

köszi az ötleteket,segítséget!


2012. júl. 6. 20:04
 1/4 anonim ***** válasza:
szia, baj nincs itt egy szál,sőőőt.....Nekem 7 hónaposom van és igazán értékelném ha csak ennyiszer kelne:) Semmi gond a babáddal.
2012. júl. 6. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs ezzel baj, az én kisfiam ennyi idősen még hajnali 1-kor 3-kor és 5-kor is szopott. De azt mondom ha eddig ezt nem csinálta akkor a meleg is közrejátszik. Kisfiam 7,5 hónapos, azóta tápszeres lett, de pár napja 3-4-szer is felkel, iszik és alszik tovább, remélem csak a meleg miatt, és minden visszaáll a régi kerékvágásba.
2012. júl. 6. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Kiki01 ***** válasza:
Nyugi, teljesen normál baba:) Szerintem ha elmúlik ez a meleg jobban fog tudni majd aludni is.
2012. júl. 6. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Pici még, szomjas, éhes, vagy csak a közelségedre vágyik. Ennyi, szoptasd meg. Kisfiam 20 hós koráig kelt éjjel cicizni/szopizni 2x is.
2012. júl. 6. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!