Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ma lettünk 3 hetesek. Ha jó...

Ma lettünk 3 hetesek. Ha jó idő van vasárnap mehetünk már a Balcsira? Persze még nem fürdeni, csak kikapcsolódni. Nem korai ez még?

Figyelt kérdés
2009. júl. 10. 17:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
70%
Nem tudom milyen messze laktok a Balcsitól, de én egy 3 hetessel még biztos nem mernék menni.
2009. júl. 10. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%

Menjetek nyugodtan,ha jó idő lesz.

Fényédőt, naptejet vigyetek magatokkal, meg persze ami a babának kell.

Jó szórakozást.

2009. júl. 10. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
53%
én se mennék még 3 hetessel , és neked is még feküdni is kéne 6 hétig pihenö!
2009. júl. 10. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
35%

Ugyan....6 hét pihenő! Ki tudja ez megtenni? Én legalábbis nem tudtam, hazajövetel után másnap én már takarítottam, főztem.


De mondjuk egy 3 hetes kisbabával még én sem mennék hosszabb útra, max a környéken sétálni, stb.

2009. júl. 10. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
83%
Hétvégére újra nagyon meleg lesz. Én balcsin lakom, hidd el, hogy a vizpart közelében is nehezen türhető a 30 fok és nagyon perzselő a nap. Gondolom valahol meg is szálltok, a baba még a saját helyét sem szokta meg, ....én nem hoznám a Balatonra, nagyon kicsike.
2009. júl. 10. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
51%

Szia!

Mi, mikor 3 hetes volt a lányunk Keszthelyre mentünk városnapjára, Keszthely tőlünk 30-40 km-re van.

Kb 6 hetes volt, mikor strandon voltunk vele, persze nem pancsoltunk, csak "napoztunk" egyet. Jót aludt az árnyékban:) A lényeg, hogy vigyél naptejet.

2009. júl. 10. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Én sajna nem tehettem meg,hogy 6 hétig pihenjek, 5 napos volt a kisfiam, mikor a nagylányt már iskolába kellett vinni.

Férj melózik, szülők távol.Segitség semmi.

Nem lett semmi baja, a hordiban szépen textilpelussal letakarva végigaludta az egészet.

Egyébként ha nem a napon süttetik semmi baja nem lesz.

2009. júl. 10. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
66%
Én aggódós vagyok, szóval nem mennék. Még most se megyek sok helyre pedig már 5 hós.
2009. júl. 10. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
23%

Gratula!

Ragadjanak benn a lakásba,mert gyerekük született.

Ez nem büntetés, hanem öröm, és börtönbe sem kell zárkózniuk.

Nah ezek tuti olyan teszetosza anyucik, akik még az autóba is hátra ülnek, mert a gyerek ott van, hát neveljetek anyámasszonykatonáját, ugyis van már elég ebbe az országba,szegény gyerekek.

Menjetek el nyugodtan, ennyi nektek is jár, a baba végigalussza az egészet és kimozdultok

2009. júl. 10. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Én biztos nem mennék a helyedben, de te tudod.

Szerintem egy nyarat kibírsz a balaton nélkül

2009. júl. 10. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!