Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Eljártok apával vagy egyedül...

Eljártok apával vagy egyedül kikapcsolódni, szórakozni? Ha igen, milyen időközönként és hány óráig?

Figyelt kérdés
2011. jún. 15. 15:09
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

Hetente egyszer járok fallabdázni a barátnőmmel, addig a férjem vigyáz a lányunkra. Ez kb. másfél óra távollét.

Párommal havonta egyszer szoktunk elmenni ide-oda, olyankor anyukám vigyáz a kislányunkra. Ez kb. 3-4 óra távollét, és hamar otthon vagyunk (8 körül).

2011. jún. 15. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

Míg a legelső pici volt, hetente 1 délelőttre mentem el apával együtt árubeszerzésre.

A második és harmadik 2 és 3 évre rá gyereknél már nem nagyon, csak úgy kb. havonta egy estére (mozi, vacsi).

Most már nagyobbak (7, 10, 13), de a havi egy alkalom maradt kb.

Szeretek a gyerekeimmel lenni és hiányoznak, ha nincsenek velem, úgyhogy inkább együtt programozunk.

2011. jún. 15. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Havonta 1-2 alkalommal.Mivel nálunk most tombol a szeparációs szorongás ezért megritkultak a kimenők,de este,miután lefektettem a kicsit néhány órára meg tudunk lógni.Egyedül is ritkábban mozdulok ki a fenti okok miatt,de míg kisebb volt(fél éves koráig),hetente loptam magamnak legalább 1 szabad órát(vagy néha többet:))fodrász,kozmetikus,vásárlás magamnak,vagy egyszerűen csak kiszellőztetni a fejemet,mert ugye néha kell:))
2011. jún. 15. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

Sehol nem voltam, csak a nagyiknál mióta szültem...már 8 hónapja:(

Már barátnőmhöz úgy elmennék, de messze vannak tömegközlekedéssel, kocsi apánál, szombaton is dolgozik.

Pont mostanság vagyok mélyponton....:(

2011. jún. 15. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
ja és én fiammal mennék, de nem jutok el sehova...:(
2011. jún. 15. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Sajna nem! Pedig már nagyon nagyon rám férne! 16 hónapos a fiam, és kezdek igencsak besokallni. Fodrászhoz is most hétvégén jutottam volna el először! szülés óta, de ez se jött össze, mert pont most lett beteg a gyerek. Persze nem őt hibáztatom, hogy teljesen elvesztettem önmagam, csak nagyon hiányzik egy kicsike kis kikapcsolódás, és hogy újra magamra találjak.

Majd talán egyszer. Addig meg folyamatosan próbálom elfogadni a kialakult helyzetet!

2011. jún. 15. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

szia,


heti 1x össze jön egy egyedüli kimozdulás, ilyenkor csajos pár órák vannak általában. a Párommal havonta 1-2x elmegyünk kettesben valahová, a program attól függ mihez van kedvünk. néha bulizni is eljutok még persze a férjemmel (általában születésnapok), ilyenkor a Mamák/Taták vannak a fiunkkal.


Ági

2011. jún. 15. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Igen, mi járunk randizni :D !

Moziba vacsizni vagy csak sétálgatni vagy pókerezni klubbokba ide oda...

Időtartamban akkor meg az az éjszaka a miénk én 23 vagyok Párom 26.

Addig Mamázik a fiam vagy tesóméknál van. Nagyszerű bébiszitterek és imádják egymást. Múltkor ment dolgozni horvátba és elcsalt magával egyet kint aludtunk és jöttünk haza (kifele utat végig sírtam szinte)... Visított a fiam mikor meglátott minket :D Kell egy kicsit odafigyelni egymásra és kimozdulni nem akarok úgy járni hogy majd csak élünk egymás mellett mert nem figyelünk egymás érzéseire mint ahogy nagyon sokan járnak/jártak. Születésnapjára meglepetés vacsit szerveztem elmentünk étterembe hármasban most állatkerteztünk nyíregyházán 6 órát utaztunk érte de nagyon megérte! Havi 1 szer kettesben megyünk valahova amúgy meg minden hétvégén hármasban

2011. jún. 15. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
15:40 es vagyok barátnőzni nem szoktam mert sajnos leépültek lassan... Ők még buliznak vagy az igazit kergetik vagy próbálják levadászni valamelyik discoban kocsmában vagy akárhol.. Vásárlást is mindig ketten vagy hárman intézzük.. Ezekből nem szoktam engedni!
2011. jún. 15. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Mi ugy oldottuk meg, hogy minden masodik pentek delutan/este az enyem es minden masodik pentek a ferjeme. Munkavegzes utan talakozom a baratnommel, elmegyunk egyet moziba vagy pizzazni, sutizni vasarolgatni. Este 8-9 kozott otthon vagyok. Havonta egyszer szombaton szinten baratnozok delelott es delutan 4-re kb. otthon vagyok. Fodraszt ekkor szoktam elintezni, esetleg beugrunk szoliba... Sajnos a nagyszulok, tesok, unokatesok messze laknak mert kulfoldon elunk. Most nemreg beszeltuk meg, hogy jovoheten hetfon elvisszuk a gyereket bolcsibe, veszunk ki egy napra mindketten szabadsagot es elmegyunk egyut ebedelni a kedvenc helyunkre utanna meg moziba es delutan megyunk a gyerkocert. :) Ez lesz az elso alkalom, hogy kettesbe megyunk valahova amiota megszuletett a kisfiam aki 16 honapos.
2011. jún. 15. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!