Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisfiú babaszobába a falra...

Maziii kérdése:

Kisfiú babaszobába a falra szeretnék mesefigurát. A falmatrica drága, mert abból 1 db nem elég. Akkor hogy csináljam?

Figyelt kérdés

Ti hogyan díszítettétek magatok a baba szobát?

Hallottam hungarocel-ről. De az is hogy működik?

Köszi a válaszokat


2012. júl. 7. 12:37
 1/10 anonim ***** válasza:

én a vaterán rendeltem hungaroceles mesefigurát

[link]

De nagyon sokfajta van nekik

2012. júl. 7. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
szia! nekünk hasonló szettünk van csak vonatos szerintem így nem drága szettben: [link]
2012. júl. 7. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

én is a vaterán rendeltem, nekünk ilyen van:


[link]


de neki is van többféle érdemes megnézni

2012. júl. 7. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én falfestést csináltam(Némó rajzfilm figuráit)és színes halacskák lógnak a plafonról.
2012. júl. 7. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Hát nem kötekedésből de nekem a fent belinkeltek is még drágának tünnek.

Én 100 ftos üzletbe,Euro family centerbe,pennybe vettem pár dbokat 150-200 ft db áron és azok matricák és nem is kicsik.Van micimackó,malacka,különböző állatok,kis autók meg egy egész cirkuszi szett állatokkal..szinte az egész szobába körbe van és összessen nem került 2-2500 ft-nál többe.

2012. júl. 7. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 betta55 ***** válasza:
Én üvegfestékkel csináltam micimackós mintákat és tapéta ragasztóval raktam fel!
2012. júl. 7. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

nekünk ilyen van, csak 40 db-os.


[link]


Egyébként ha ügyes vagy, készíthetsz dekorgumiból saját magad ilyeneket!

2012. júl. 7. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én a kislányom kiságya fölé magam készítettem akvarell papírból. Megrajzoltam, akrillfestékkel kifestettem, és gyurmaragasztóval felnyomkodtam a falra.Most 10 hónapos és épen vannak a falon. Én büszke voltam rá, és nagyon tetszett/tetszik!
2012. júl. 7. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

A Kisfiam ágya fölé én csináltam díszt: egy jó nagy halványzöld csillag, középen ezüst hold, amin egy cica alszik, a csillag szélén meg körben dekorgumiból készített szélforgók, 24 különböző színben, a fehértől a feketéig végig a színek. Ez van még csak fenn, szokta nézegetni

Meg a falra, szekrényekre csináltam papírból állatokat (ki kell vagdosni a részeket sablon alapján és összeragasztgatni), még terhesen, táppénzen voltam, és akkor ráértem, rengeteg lett. Vannak barkácsfüzetek (könyvtáros vagyok, ott is sok sablont találtam és fénymásoltam) vagy a neten, ha érdekel linkelek be.

Nekem ezek a készen kapható figurák nem igazán jönnek be, és úgy vagyok vele, hogy mivel első Baba és ráértem, miért ne, imádok ilyeneket csinálni, nagy szeretettel és lelkesedéssel csináltam, sőt a Párom is nagyon örült, szépek lettek. A védőnőm szerint valami mesekönyvfélét is csinálhatnék belőle.

2012. júl. 8. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Miért nem festesz a falra saját magad? Egy diavetítővel kivetíted a mesét és körberajzolod. Utána pedig kifested. :)
2012. júl. 8. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!