Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mitől olyan drága a sudocrem?

Mitől olyan drága a sudocrem?

Figyelt kérdés
2012. jún. 21. 23:43
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
56%
Nem drága, ezer évig elég.
2012. jún. 21. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Szerintem sem drága és a legjobb. :)
2012. jún. 22. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
DE, drága Magyarországon. A 400g-os tubus átszámítva nem több, mint 2000 Ft itt, Angliában. Még mindig úgy gondolod, hogy nem drága?
2012. jún. 22. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
A kérdésre nem tudom a választ. Biztos azt gondolják, hogy csodaszer, amit a szülők be is vesznek és dupla áron adhatják el. Ilyen az angol víz is. Itt megvettem 700 Ft-ért, otthon egy ezressel több volt.
2012. jún. 22. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Még mindig úgy gondolom, hogy nem drága. Vagy legalább is nekem ennyiért tökéletesen megfelel. Csodaszer vagy sem - erre az egyre nem allergiás a Manóm, ezért ehhez ragaszkodom. Mindenféle hipernatúr biocsodát próbáltunk, utána Liberot, Johnson"s-t meg ki tudja még mit. Ez az egy volt jó.
2012. jún. 22. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Hm... valóban drága! Hm.... valóban sokáig elég! Hm.... olyan gyerekeknek nagyon jó akiknek soha semmire nem volt érzékeny a popsijuk! Teszem azt anyuka jól választott elsőre pelust stb...! Nálunk nem így volt! Alig vártam elfogyjon...! Most a bepanthen használjuk, nincs olyan jó illata mint a sudo-nak de legalább megéri megvenni...! Amúgy szerintem nagyon jó volt a marketingje és ennyi....! Vajon miért ezt rakják a csomagba még a kórházba a kismama/baba újság mellé mintának???????? Én is ebbe csúsztam bele :) Egy év kellett csajok mire erre rájöttem :)
2012. jún. 22. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
(Érdekes, hogy az angol vizet említed, klinikai vizsgálatokban nem bizonyult hatásosabbnak a placeboknál, mégis úgy veszi mindenki, mintha muszáj lenne.)
2012. jún. 22. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
nekünk segitett az angol viz. Illetve az angol korhazi csomagba is tesznek sudocrem mintat. Itt ez a legolcsobb popsikenöcs. Bepantem hasonlo arban van, mint otthon.
2012. jún. 22. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Azt egyebkent nem vitatom, h jo. De szerintem draga. Vagyis nekem nem, mert fele annyiert veszem, mint ti.
2012. jún. 22. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Akinek nem drága az örüljön, hogy megtudja venni a 4000 ft-os nagy tubusost.
2012. jún. 22. 10:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!