Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák! Ti odaadnátok/odaadjá...

Anyukák! Ti odaadnátok/odaadjátok a tápszert így is? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Tudjátok,minden tápszeren fel van tüntetve,hogy felbontás után még 2-3-4 hétig adható.

Ha teszem azt nem fogy el mind adott időn belül,ti még azt odaadjátok?

Idáig mindig elfogyott a tápszerünk,de újabban a 7,5 hós fiam nem akarja enni.

Eszünk már minden félét,így tápszerre csak reggel és este tudom rávenni,de akkor is csak egy kevésre...

Így viszont marad meg jó fél doboz tápszer,ami nem fogy el addigra amíg kellene (3hét).

Odaadni nem merem,mert nem tudom lehet-e,ártok-e. Mert tápszer,sok pénz ide-vagy oda,nem akarok belőle bajt.

Szerintetek?Ti hogy csináljátok/csinálnátok?


2012. júl. 7. 14:27
 1/9 anonim ***** válasza:
Az enyém egy hónapos, én nem mertem odaadni neki. Védőnőt, dokit kérdezted?
2012. júl. 7. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem kérdeztem még és én a tapasztalt anyukák véleményére is kíváncsi vagyok!
2012. júl. 7. 14:34
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
én adnám továbbra is..hisz mi baja lehet??Ez sztem csak a tápszergyártók érdeke...
2012. júl. 7. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Beszéld meg a védőnővel.

Én sosem adtam neki oda még a tejpépeket sem, ha már több hete nyitva volt és nem fogyott el.

milyen tápszer? lehet, hogy nem szereti a kisfiad, nem próbáltál másikat?

2012. júl. 7. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Sztem ha lezárva tartod a zacskót, akkor +1 hét nem okozhat gondot.

Ezek egyébként tényleg "hülyebiztos" használati útmutatók, ami nem jelenti azt, hogy nem kell komolyan venni, de azért sztem aggódnod sem kell. Nem 3 éve lejártat akarsz neki adni :).

2012. júl. 7. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én odaadtam neki.
2012. júl. 7. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Egy-két hét nem számít, de annál tovább én nem tartanám meg, főleg ilyen melegben (ezek azért tej alapú tápszerek, hacsak nem gyógytápszert kap). Mi mindig a kutyának adtuk azt amit már ki kéne dobni...
2012. júl. 7. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha a tápszerpor még nem "állt össze", nem csomósodott meg a (gondolom általad jól lezárt) csomagolásban, akkor még adhatod. Ha már csomós (tehát felvett nedvességet), akkor már ne add oda neki.
2012. júl. 8. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Egyébként ilyen speciális tápszert eszik tejallergia miatt.

A Novalac Allernova_t.

2012. júl. 8. 11:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!