Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha nagyobb mennyiségű tápszert...

Ha nagyobb mennyiségű tápszert hagy meg a babátok, hütőbe teszítek és később odaadjátok, vagy elöntitek?

Figyelt kérdés
2012. márc. 8. 16:55
 1/7 anonim ***** válasza:

Én nem melegítem újra.

Ha sok kimaradt,akkor max. a cumisüvegmelegítőbe visszateszem egy órára, de ha nem kéri utána sem,akkor kiöntöm!

2012. márc. 8. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 betta55 ***** válasza:

Ha nagyobb mennyiséget hagy, akkor igen hűtőbe teszem és utána újra felmelegítem.ha akkor sem eszi meg akkor kiöntöm.A kórházakba is előre megcsinálják a tápszert, hűtőberakják és úgy adagolják (egy csecsemős mondta)Mielőtt jönne,hogy milyen anya vagyok, a kisfiam makk egészséges,nincs semmi baja tőle!

6 hónapos kisfiú anyukája

2012. márc. 8. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Jaj,hát azért a kórházban elég sok olyat csinálnak,amit otthon nem tennék.

Én mondjuk a tejet sem melegítem kétszer magamnak!

2012. márc. 8. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem a védőnő azt mondta, hogy szoba hőmérsékleten max egy órát lehet tárolni, de nem szabad utána felmelegiteni. Ha kevés maradt, kiontottem, ha sok, akkor megitta a cica. :)
2012. márc. 8. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A tápszer dobozára az volt írva, hogy elkészítés után 2 órán belül lehet fogyasztani. Én szobahőmérsékleten tároltam és nem melegítettem újra. 2 órán belül még oda adtam, de nagyon ritkán fogadta el.

Szerintem kb a tápszer felét kiöntöttem így a csapba... :S De fontosabb, hogy a gyerek egészséges legyen.


Igen, kórházban sok olyat csinálnak, amit otthon sose tennék. Meg gondolj bele, OK, hogy elkészítik és utána adagolják, de hány baba van ott, nem fél napokig tárolják a tápszert... nyilván nem fognak 3 percenként 30ml-eket kavargatni. De pl. nálunk cukros vizet adtak amíg nem indult be a tej... én azt sem tenném otthon.

2012. márc. 9. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

[link]


Én odaatam, soha nem volt semmi baja. Egyből ment a hűtő és megmelegítettem. Szobahőmérsékleten 2 órán át több baci szaporodik el benne, mint a hűtőben. Egyébként nekem a védőnő is így javasolta.

2012. márc. 9. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
hűtő=hűtőbe
2012. márc. 9. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!