Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Normális hogy 6 hetesemnek...

Normális hogy 6 hetesemnek pár napja már csak napi 3 szor van széklete?

Figyelt kérdés
2012. júl. 7. 18:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen, sőt az is, ha csak napi 1 esetleg heti 1. Minden baba más, és folyamatosan változik :)
2012. júl. 7. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Normális. Az én 7 hetes kislányomnak születése óta csak 1x van egy nap. Ugyanakkor nagyon szépen gyarapszik és nem fáj a hasa sem.
2012. júl. 7. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

2-es!

anyatejes a kicsid? mert az enyém az, és régebben szinte minden etetéskor tele volt a pelusa most meg nem pedig többször eszik - vagy csak ivásra használja a tejcsit.

2012. júl. 7. 18:31
 4/6 anonim ***** válasza:
Teljesen normális!anyatejes babáknál a heti 1 is annak számít!kislányomnak 3hetes kora óta heti 1-2 széklete van!
2012. júl. 7. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az én babám is anyatejes és nála előfordult olyan hogy 10 naponta volz csak széklete.Az anyatejeseknél normális.
2012. júl. 7. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Második vagyok. Igen kizárólag anyatejes. Az elején engem is ijesztgettek a korházban, hogy nem jöhetünk haza, mert ugye nem volt meg a napi 3 kakis pelus, de az esti súlyméerésnél mindig jó volt minden. Ne aggódj, minden baba más. Ha nem bántja, és nem fáj a hasa, akkor nincs baj.
2012. júl. 12. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!