Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisbabám 5 hetes és borzasztóa...

Moncsibri kérdése:

Kisbabám 5 hetes és borzasztóan nyűglődik székletürítés közben és hatalmas pukik és böfik kísérik mindezt (széklete normális, anyatejes). Van valakinek ötlete, hogy mi lehet ez és hogy tudnék segíteni neki?

Figyelt kérdés
Főleg hajnalban, általában fél 5 körül jön ránk a dáridó, amikor is csak nyög és erőlködik vörös fejjel, teljesen leizzad. De brutális módon. Aggódom érte, nehogy valami komolyabb baja legyen, főleg, hogy van egy kis köldöksérvünk is. Espumisant próbáltuk és az infacolt, sajnos kevés sikerrel. Minden kajci után lelkiismeretesen büfiztetem, de sajnos így sem lesz jobb.
2012. jún. 16. 21:09
 1/4 anonim ***** válasza:

persze, ezek a szerek a pukikra van, abban, hogy könnyebben tudjon kakilni, nem segítenek.

mondjuk szerintem nem is kell segíteni mert akkor nem tanulja meg és évekig probléma lehet belőle.


kis hasmasszázs este, lefekvés előtt segíthet, pociját tartsd melegen és arra figyelj, hogy ne minden nyekkenésre kapjon cicit. persze etesd igény szerint, nem is azt mondom, csak előtte győzödj meg róla, hogy tényleg éhes-e :)

2012. jún. 16. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Tedd sokat hasra, hagy távozzon el a sok levegő. Ki lehetne még próbálni a szélcsövet és az angol vizet, könnyebb székletürítésre a Laevolac szirupot! Egyébként a köldöksérv az fájhat is ilyenkor mikor erőlködik. A kisfiamnak is van, tudom miről beszélek. Mi ragasztottuk neki folyamatosan...
2012. jún. 16. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Csak iszonyatos kínok közt tudja kitojni.
2012. aug. 14. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! A hason alvás vált be nekünk, meg már ezerrel mozgatta a kis lábait az is rásegített. A sérv nem hiszem, hogy fájna neki. Azt még nem tapasztaltam. :) Szép napot Mindenkinek!
2012. aug. 23. 16:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!