Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért nem eszik mostanában a...

Miért nem eszik mostanában a 11 hós kisfiam?

Figyelt kérdés

Kb 2 hetes üvöltve alszik el ,régen megette az esti tápiját,és utána ágyikó,és aludt is!!

Most meg mondom kb 2 hetes üvölt lefekvés előtt és nem eszi meg a tápot sem,vagyis néha kicsit eszik belőle!!

Első jobb fogunk 3/4 ig van kint a másik meg a teteje van kint!!

Lehet fogzástól is ??

Ja de volt egy nagy veszekedésünk apájával,lehet e miatt nem alszik el??

Jaj már annyira félek mi lehet a baj mit rontottam el!!!

fog ez változni?üdv

egy aggódó anyuka


2009. júl. 10. 21:45
 1/8 anonim ***** válasza:
persze. lehet a fogától, lehet a frontoktól, sok mindentől. ne aggódj, próbáld éjjel etetni, hátha akkor elfogadja, amíg nem áll vissza a rendszere.
2009. júl. 10. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

De aranyos vagy köszönöm a biztató szavakat!!

Igyekszem majd remélem minden visszatér a régi kerékvágásba!!!

2009. júl. 10. 22:02
 3/8 anonim ***** válasza:
1. vagyok. a fiam 13 hónapos, napokig nem evett semmit. aztán kibújt az a fogacska, és eszik szépen... csak most aludni nem akar.. ahogy növekszenek, úgy jönnek az újabb dilik:)
2009. júl. 10. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Hát ez édes szó ujabb dilik!!

De szó szerint!!

Lehet csak én aggódom tul a dolgokat??

Igen hülye vagyok

2009. júl. 10. 22:15
 5/8 anonim ***** válasza:

:) nem vagy hülye:))

én is aggódom mindenért, de rájöttem, h felesleges... úgyis az a vége, amit ők akarnak. ha nem akar enni, nem tudod megtömni, ha nem akar aludni, akkor nem is fog... persze vmit szigorral lehet a dolgon javítani, de hát max. a hangos szó, akkor is jön utána a lelkifurdi... szóval tényleg nyugi:)

2009. júl. 10. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Igen borzasztóan aggódom mindenen már azt sem tudom hogy tudok igy élni !!!

Néha már dilisnek érzem magam!!

Na jó de első babánk persze hogy féltem!!

2009. júl. 10. 22:23
 7/8 anonim ***** válasza:

az én fiam 10 hós. képzeld, egyik napról a másikra nem fogad el egyetlen falatot sem napközben kanállal, és tápszert sem. viszont vajas, májkrémes kenyeret, sajtot, rántottát, tök mindegy mit, ha falatokban adok a szájába, akkor zabálja. ezt azóta csinálja, mióta jön hátul a foga. Ma kérdeztem a védőnőt, hogy most akkor mi van? azt mondja, mivel rágófoga jön, neki most rágnia kell. ezért adjak csak neki nyugodtan falatokat, ne erőltessem a pépes cuccot. adjak neki kenyeret nyugodtan, hadd rágjon. Este vajkrémes kenyeret eszik a gyerek / röhej/. éjjel aztán 11-kor felkeltem, és félálomban a szájába nyomom a tápszert, olyankor megeszi. majd reggel 5-6 körül megint álmában megetetem egy adaggal, csak így fogadja el.

a védőnő szerint helyre fog állni félig-meddig, de teljesen már nem fogja elfogadni a pépes ételt, ha kijön a foga. szóval szerintem te is próbálj neki napközben szilárd falatokat adni, ha már esztek ilyesmiket, aztán majd csak helyreáll a dolog.

biztos, hogy nem a veszekedés miatt borult fel nála minden:-)

2009. júl. 10. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm mindenkinek a válaszát hát megnyugodtam!!
2009. júl. 10. 22:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!