Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4 hónapos kisfiam mostanában...

4 hónapos kisfiam mostanában hajnalban nagyon nyűgös és megfeszülve sír. Kicsit hasmenése van és sokat büfizik napközben. Látszik már a fogkezdemény de nem piros az ínye. Lehet hogy a foga miatt vannak ilyen tünetei?

Figyelt kérdés
2011. júl. 25. 11:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát az én kislányomnak ilyen tünetekkel derült ki a tejallergiája + az arcán apró kiütések (ekcémaszerű) volt rajta. Nincs ilyen a bőrén?
2011. júl. 25. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
van pár pötty az állánál, de ő nem kap tejet tápszeres baba. esetleg a tejpép? van benne tej? amúgy az orvos szerint a rotavírus elleni szérumot előző héten kapta meg és hogy attól van ilyen tünete. bár megmondom őszintén megkérdőjelezem ezt a diagnózisát. neked hogy derült ki hogy tej alergia?
2011. júl. 25. 21:05
 3/3 anonim ***** válasza:
Bocsi, csak most láttam, hogy írtál. A tejpép lehet, sőt a tápszer is (ha ez a baj). Mi direkt tejallergiás tápszert kapunk. Nálunk ezek a tünetek voltak, aztán vércsíkos volt a széklet, és ekcémás foltok is lettek, bár az ekcémára a doki azt mondta, hogy valószínű a tojástól van (akkor még szopizott, és én ezután nem ehettem tojásos és tejes dolgokat). Mikor semmi tejet tartalmazó dolgot nem kapott, akkor a tünetek megszüntek, állítólag nagy valószínűséggel kinövi. Nektek mit mondott az orvos?
2011. aug. 2. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!