Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek ha 6 hónaposan...

Szerintetek ha 6 hónaposan állítják, illetve járkáltatják kézen fogva milyen fejlődési rendelleneségel jár?

Figyelt kérdés
Barátnőmék közösségi oldalán láttam feltöltve egy ilyen képet..... :( imádom őket és tudom ez nem jó! Azt se tudom hogy mondjam neki ne csinálj mert én pont nem ez a mindenlében kanál okoskodó anyuka vagyok! De nekem most 1 éves a lánykám és alig akartam járkáltatni kézen fogva.... egy hete kb. hogy ő húzza a kezem és emeli fel és ő irányít én csak a biztos támaszték vagyok........! Nem értem minek siettetik annyira a gyerek fejlődését.... szegény babó csak 6 hónapos még felülni se tud egyedül.... múltkor mondta is telóba (távol élnek már) Hogy képzeljem a gyerek ha húzódzkodik rögtön feláll és nem ül.... úgy látszik hiába mondtam hogy persze mert tetszik neki de a lábacskák még nem elég erősek e tevékenységhez :(

2012. júl. 7. 23:03
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Nem vagy szar barátnő, hanem túlparázod, amit nem kéne. És igen, az enyém felállt hat hónaposan.
2012. júl. 12. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!