Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek ha 6 hónaposan...

Szerintetek ha 6 hónaposan állítják, illetve járkáltatják kézen fogva milyen fejlődési rendelleneségel jár?

Figyelt kérdés
Barátnőmék közösségi oldalán láttam feltöltve egy ilyen képet..... :( imádom őket és tudom ez nem jó! Azt se tudom hogy mondjam neki ne csinálj mert én pont nem ez a mindenlében kanál okoskodó anyuka vagyok! De nekem most 1 éves a lánykám és alig akartam járkáltatni kézen fogva.... egy hete kb. hogy ő húzza a kezem és emeli fel és ő irányít én csak a biztos támaszték vagyok........! Nem értem minek siettetik annyira a gyerek fejlődését.... szegény babó csak 6 hónapos még felülni se tud egyedül.... múltkor mondta is telóba (távol élnek már) Hogy képzeljem a gyerek ha húzódzkodik rögtön feláll és nem ül.... úgy látszik hiába mondtam hogy persze mert tetszik neki de a lábacskák még nem elég erősek e tevékenységhez :(

2012. júl. 7. 23:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
79%

Nem kell túl parázni ,semmilyennel.

Nyilván nem napi 8 órában sétáltatják.

Nekem kifejezetten szeretett így sétálni a kislányom ,keveset de engedtük neki rendszeresen.

Felülni is 5 hónaposan akart ,nem maradt meg fekve sem félfekvésben.

Kérdezd meg hogy tudja e hogy ez nem használ a babának .Nem kell köntörfalazni,meg fejlődési rendellenességekkel "fenyegetőzni" ,legyél egyenes !

2012. júl. 7. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
72%

..azért mondom ezt így mert Én is tudtam hogy nem jó a quiny hordozónk , de nem volt más és pár havonta volt csak benne a babám.Vettem volna szívesen profi hordozót de nem jutott rá ,azért a pár alkalomért nem adok ki ennyi pénzt, baja pedig nem lesz .

Megköszöntem ha szóltak , de elmondtam hogy sajnos ez van ezt használjuk azokon az elenyésző alkalmakon ...

2012. júl. 7. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
66%

Attól még, hogy a te gyereked lábai nem voltak elég erősek hat hónaposan a felálláshoz, attól még aa barátnőd babájának a lábai lehetnek azok. nem is egy gyerekről tudok (köztük a sajátomról), aki 6 hónaposan állt fel először.

Fejlődési rendellenesség, ugyanmár... kicsit lazítsál magadon, mi lesz, ha a gyereked idősebb lesz?

2012. júl. 8. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
75%
Ja és az enyém se tudott még felülni, először felállt, és álló helyzetből tanult meg leülni pár nappal később.
2012. júl. 8. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Így van, ahogy már írták. Kislányom 6 hónapos és 2 hetes. Mászik, ül, áll és oldalra lépeget. Mindezt teljesen magától. No ha egy ilyen anyuka, mint te, jönne,nekem a fejlődési rendellenességekkel, akkor két napra lekötözném és megkérdehném, hogy vajon neki milyen, ha korlátozzák a mozgásban. igen, van olyan baba, aki egy évesen még kúszik és van olyan, amelyik hat hónaposan lépeget. Nyilván ha összerogyna, akkor nem tudna állni.
2012. júl. 8. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Az, hogy fejlődési rendellenesség teljesen mást jelent!
2012. júl. 8. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenki csinálja úgy, ahogy akarja. Nem téged fog okolni később, ha görbe lába lett, hanem a szüleit.:)
2012. júl. 8. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Válaszaitok alapján nektek mind mind 6 hónaposan felállt a gyerekeitek! Gratulálok! Hm akkor én egy igazán Sz@r barátnő vagyok........
2012. júl. 8. 23:45
 9/11 anonim ***** válasza:
7-es vagyok. Enyem 9 honapos es meg csak kuszik. Majd felall, ha eljöu az ifje.
2012. júl. 9. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
eljött az ideje*
2012. júl. 9. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!