Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Császáros hegszétválás másfél...

Császáros hegszétválás másfél év után? Járt már így valaki?

Figyelt kérdés
Szülés után 2x szétnyílt a hegem akkor jártam vissza mosásra összeforrt mindkétszer!Na de tegnap estére megint másfél év után.Holnap megyek dokihoz.Ügyeleten voltam ma lefertőtlenítették és beragasztották.Addig itthon kezelem.Aztmondta a doki ez orvosi műhiba.Járt már így valaki???

#év #hegszétválás.mésfél
2012. júl. 8. 11:04
1 2 3 4 5 6 7
 1/61 anonim ***** válasza:
100%
A külsö heg nyílt ki? Vagy a méheden lévő? Én ilyenről még sosem hallottam, ha újabb terhesség van, akkor a belső heget szokták figyelni, de nagyon ritka, hogy szétnyílik.
2012. júl. 8. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/61 A kérdező kommentje:
A külső nyílt szét fél centire:-(igen...másfél év után újra!:-( Szülés után is szétnyílt 2x 3hónapos volt a kislányom mire teljesen helyrejöttem...mostmeg...:-(
2012. júl. 8. 11:13
 3/61 anonim ***** válasza:
Szia.Én még nem is hallottam ilyet.Nekem 4 hét után összefort szépen.Orvosi műhiba ide vagy oda,valami miatt a te szervezeteddel sincs minden rendben.Én azért mennék és utánnajárnék miért ilyen lassú a sebgyógyulási folyamatod.Ha csak megvágod az ujjad az is nagyon lassan forr össze?Kérdezd meg a háziorvost van-e rá valami plusz vitamin vagy ilyesmi...amitől helyreáll a folyamat.Nehogy fertőzést kapj....Hihetetlen...szegény tényleg sajnállak!
2012. júl. 8. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/61 anonim ***** válasza:
100%

Nem akarlak ijesztgetni, anyukám sajnos egy ilyen kis műhibába halt bele. Neki hasi műtét után kb egy évvel nyílt szét 2 cm-es szakaszon a külső varrat. (Nagy túlsúllyal is rendelkezett)

Sajnos lett belőle egy sipoly, és kapott egy szepszist, amit nem bírt el.

Nem gondolnám, hogy veled is hasonló lenne, csak nagyon figyelj oda a sebre, a fertőtlenítésre...

Inkább küldjenek haza a kórházból 3x minthogy komoly baj legyen!

Jobbulást!!!

30hkm

2012. júl. 8. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/61 anonim ***** válasza:
100%

Na,az szép!

Remélem velem nem lesz ilyen,mert én is úgy voltam mint te,hogy szülés után szétnyílt 2 helyen a seb és el is fertőződött,kezelésre jártam 3hétig minden nap.3hónapos múlt a lányom mire rendeződött.

2012. júl. 8. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/61 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt ilyen, egyszer csak kijött a lyukon egy varratdarab. Allergiás vagyok rá állítólag, ezért nem tudott felszívódni, betokosodott és kilökte a szervezetem. Szó szerint. Nyom nélkül gyógyult.
2012. júl. 8. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/61 anonim ***** válasza:
Engem is beparáztattál. Nekem is lassan gyógyult és forrt össze a sebem. Túlsúlyos vagy?
2012. júl. 8. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/61 anonim ***** válasza:

Nem vagy cukorbeteg? Mert még az jutott eszembe, hogy a cukrosoknak nehezebben gyógyulnak a sebiek.

Nekem pár nap alatt begyógyult, és nem volt vele gond,3 császárom volt.

2012. júl. 8. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/61 anonim ***** válasza:
6. vagyok. Én nem vagyok se cukros, se túlsúlyos 45 kg vagyok. Begyógyult, aztán nyílt ki. Nekem semmi baj nem volt a gyógyulással sem, gond nélkül összeforrt.
2012. júl. 8. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/61 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Először is köszönöm Nketek a válaszokat!

Nem szerettem volna senkit megijeszteni:-(

De amit az egyik válaszoló írt attól nagyon megijedtem.Sajnálom Anyukádat...részvétem!

Nagyon félek hogy mi lesz.

Nem vagyok cukorbeteg,és nem gyógyulnak nehezen a sebeim csak ezzel vagyok így megáldva.

90kiló vagyok..van rajtam felesleg de most fogytam 6kilót.Mindig is ilyen voltam...nemhiszem hogy ezzel lenne összefüggésbe.

Holnap ha nem kapok sürgősségi időpontot az sztkra akkor beballagok a szülészetre és megkeresem az orvost aki ezt csinálta.3.napon lettek kivéve a varratok mikor az 5.napon kellett volna csak sietni kellett haza mert nem volt hely a szülészeten.Mondtam hogy vissza tudok menni varratszedésre de aztmondták nem kell.Mikor először szétnyílt nekem is kilökődött egy 10 centis varratdarab.Arra sem mondott semmit a doki.Valami nekem akkor sem volt rendben a dokival.Na majd holnap bemegyek aztán meglátjuk mi lesz.Szorítsatok nekem!

Köszi mégegyszer a válaszokat!!

2012. júl. 8. 15:38
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!