Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Amikor a baba fogzik, akkor...

Amikor a baba fogzik, akkor lehetséges az, hogy több folyadékot is iszik?

Figyelt kérdés

Kisfiamnak jönnek az első fogai, és most annyit iszik, mint egy kis teve:))

Tudom, hogy a meleg miatt is iszik sokat, de van, hogy 200 milit is megiszik egyhuzamban, főleg este, mikor nyűgös a foga miatt.

Eddig cumival aludt el, de mióta jön a foga, azóta nem kell neki, csak a cumisüveg+víz. Ilyenkor meg benyakal vagy 200milit is, mint írtam.

Szerintetek?

Hja, és már hozzátáplált baba. Ez számít? Már kiváltottuk az ebédet.

4és fél hós


2012. júl. 8. 22:13
 1/2 alaszka ***** válasza:
Szerintem akár ez is lehet az oka. Minden baba más módon nyugtatja magát, ha fáj a foga. Az enyém ilyenkor csak szopizni hajlandó, és ilyenkor semmit de semmit nem kér mást, se enni, se inni, pedig egy éves. Szerintem nem baj, ha ennyit iszik, bár az enyém inna ennyit.
2012. júl. 8. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az én lányom is rengeteget iszik, amikor jön a foga. Neki ez megnyugvás, ő sosem cumizott, tej sem volt, így korán cumisüvegből ivott. Azóta ha nagyon nyűgös, azzal nyugtatja meg magát.
2012. júl. 9. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!