Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen a zöld tescos pelus?...

Turkóné kérdése:

Milyen a zöld tescos pelus? Milyen árban van?

Figyelt kérdés

2012. júl. 9. 09:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Húú figyelj, én nem tudom milyen "zöld"-re gondolsz, de mi most vettünk próba gyanánt egy kis kiszerelésűt, 32 db-os, midi és hallod szinte ugyan olyan mint a Pampers. Annyi hogy nem illatosított. Árban is ugyan annyi nálunk, mert a Tesco-ban vettük, ahol a Pampers 36ft/db a Tescos meg 35ft/db de ezért inkább mi csak pótlásként vesszük, mert a pampiből nincs kissebb csak a 68 as és hóvégén meg nem biztos hogy van még annyi pénzünk egy nagyra plusz ha elég a 32..de lényegében van benne a belső gumirozás, kis állat minta a ragacs résznél...a nedvszívója is szinte ugyan az..szerintem.
2012. júl. 9. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Születése óta (15,5 hónapja)azt használom a lányomnak, és csak nagyon ritkán veszek pamperst, mert szerintem a tescos sokkal jobb.

Most 4-est használunk, 3310 Ft volt tegnap.

Fele annyira sem sül bele a popója, mint a pampersbe.

Egy próbát megér szerintem nektek is. :)

2012. júl. 9. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom,a 2-es méretűvel annak idején semmi probléma nem volt,bárkinek ajánlottam volna,viszont vettem vagy két hónapja 4-est és az borzalmas volt,kifolyt belőle a kaki,pisi.

Mindenesetre egy próbát megér,hátha nektek beválik.

2012. júl. 9. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mi is kipróbáltuk, szerintem nem rossz (bár 1-2x kifolyt belőle a pisi...), de én azért tértem át a pine-ra, mert sokkal puhább a belseje.
2012. júl. 9. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!