Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Bolti, ízesített joghurt...

Bolti, ízesített joghurt mikortól adható?

Figyelt kérdés

Igazából erre vonatkozna a kérdésem:

Nem lakunk messze a Balcsitól, így 1-1 napra lemennénk. Viszont ott nincs lehetőségem gyümölcsöt turmixolni, kutyulgatni a natúr joghurttal. Viszont bolt van. Tehát: Ti adnátok neki 1x-1x ilyet? 8hós múlt egyébként. Nem hiszem, hogy baja lenne tőle, csak megerősítésre várok a tapasztalt Anyukáktól. :)



2012. júl. 9. 11:41
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én adtam neki ennyi idősen joghurtot is és pudingot is. Nagyon szereti és baja se lett tőle.
2012. júl. 9. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

7 hónapos korától kezdve adtam neki.

16 hónapos, semmi baja nem volt és most sincs tőle.

A Jogobella joghurtban jó nagy gyümidarabok vannak, imádja a lányom. :)

2012. júl. 9. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
47%

Szia!

Müllerben, dm-ben, Rossmann-ban kapható joghurtos bébiétel, azaz 100% gyümölcs natúr joghurttal keverve.

Én nem adnék - nem is adok Neki - bolti joghurtot, elég megnézni pl egy epres színét, ha szoktál házilag gyártani, akkor talán te is látod a különbséget a bolti színe/állaga és a házié között.

Ha csak 1-1 alkalom, akkor szerintem beleférhet a babaétel, a Müllerben 360ft körül van egy üveggel.

Én mindig ezt adom Neki, nincs benne cukor (pluszban), tartósítószer, emulgeálószer, ízfokozó és társai...

2012. júl. 9. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én adtam neki,a Lidl-ben kapható Milbona almás joghurtot vettem,ez 250g-os,nincs benne semmilyen káros adalékanyag.Ebben almadarabok is vannak,de a lányomnak már 8 foga volt ennyi idősen :)

Vettem neki sima,natúr joghurtot is,de az nagyon savanyú volt még úgy is,hogy banánt turmixoltam bele,szegénykém össze is rázkódott az első pár falattól.

2012. júl. 11. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!