Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek probléma h a 8...

Szerintetek probléma h a 8 hónapos kisfiamnak reggelire vajas kenyeret, tízóraira gyümit, ebédre azt amit mi eszünk csak nem annyira fűszeresen uzsira gyümi vagy baba joghurt vacsira meg vagy az ebédből vagy májas, vajas kenyeret kap? Szopizik még.

Figyelt kérdés
2012. máj. 30. 09:29
 1/4 anonim ***** válasza:

Miért lenne probléma? Az enyémek is 8 hósan már majdnem mindenből azt ették,amit a család többi tagja. Mindegyik egészséges gyerek lett.

Mi is így nőttünk fel.és nem lett semmi bajunk.

2012. máj. 30. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
61%

nem gond. ugy a glutent is regebben csak kesobb akartak bevezetni, amitol rengeteg gluten allergias lett. Ma mar minel hamarabb ajanljak.

Sok orvos a tejtermekekkel is igy van, hiszen amiota nem ajanljak 1 eves kor alatt, azota megugrott a tejalergiasok szama. az uj WHO ajanlasok mar 6 honapos korra mondjak a tej es tejtermekek bevezeteset is. es lassan visszaterunk oda, ahol voltunk 20 eve, minden adhato amit a gyerek orommel eszik.

2012. máj. 30. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én nem tudom, hogy jó-e így, de valóban mi is így nőttünk fel, több ételallergiám van, ami az orvos szerint amiatt van, hogy mindent nagyon hamar kaptam babaként! Másnak semmi baja. Az én kislányom 7 hónapos! Mindent, ami a korának megfelelő adom neki, az más kérdés, hogy szinte 2-3 kanállal semmiből nem eszik meg! Mások vagyunk mindannyian. Ha a babád egészséges, akkor nem lehet semmi baj...
2012. máj. 30. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem, tökéletesen csinálod,de én babajoghurt helyett adnék túrót gyümivel,kefírt,natúr vagy gyümölcs joghurtot,krémtúrót is.
2012. máj. 30. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!