Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyatejes babátoknak a hozzátá...

Anyatejes babátoknak a hozzátáplálás során adtok tejpépet?

Figyelt kérdés
2012. júl. 9. 14:47
 1/5 anonim ***** válasza:

Két gyerekem van mindkét baba anyatejes volt de kaptak hébe hóba tápszert is és kaptak tejpépet. az egyik gyerekem imádta többfélét is kipróbáltunk márka . a vaniliás maradt idénygyümölcsel .

a másik gyerkőc hallani se akart róla. szv én adtam csak ízlés dolga. reggelire és vacsira kapták .

2012. júl. 9. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Első gyerekemnél megpróbáltam, de utálta.

A második gyerekem szerette, neki adtam, olyan szívesen ette, de csak a milupa igazi vaníliásat. Mindig este adtam neki 6 fele, utána pedig jött az esti szopi.

2012. júl. 9. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem mindkettő imádta, míg uzsira nem kaphattak tejes dolgokat, az volt a délután hami, meg néha vacsora az esti szopizás előtt.
2012. júl. 9. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 xStefix ***** válasza:
Igen, de csak ritkán. Sajnos addigra már ismerte a tápszert is, de mivel ekcémás lett kicsiként, ezért nem vittem túlzásba. Inkább gabonapépet vettem neki és anyatejjel készítettem el.
2012. júl. 9. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2012. júl. 10. 21:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!