Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » PCOS-es anyukák, helyreállt...

PCOS-es anyukák, helyreállt szülés után a menstruációtok?

Figyelt kérdés
2010. júl. 26. 21:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Sajna nem,éppen most is azzal küzdök.:-(
2010. júl. 26. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem teljesen helyrebillenette a hormonjaimat a szülés. mondta is az endo dokim, hogy van akit helyreráz egy szülés. Az első baba után 10 hónappal már kopogtatott is a második.
2010. júl. 26. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Első válaszolótól kérdezném h szülés után beállt e legalább pár hónapig,vagy egyáltalán nem?Megjött már azóta?
2010. júl. 26. 21:39
 4/13 anonim ***** válasza:
Szia, nekem 10 hós babám van, de még semmi...mivel szeretnénk tesót, most kezdtem el nézegetni, mit lehet szedni. Állítólag a Mastodynon cseppek ártalmatlanok. Te szedsz valamit?
2010. júl. 26. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Nem,mi már nem akarunk babát,legalábbis egyelőre nem.

Mikor abbahagytam a szoptatást,megjött szépen idöre egy pár hónapig,de most megint semmi..És a nőgyógyászom megigérte h kezel,ha fennáll ez a dolog megint,és nem tudom h jelentkezzek e már nála.

2010. júl. 26. 21:56
 6/13 anonim ***** válasza:
Szerintem kezeltesd, mert a hormonháztartás minden egyéb területre is kihat.
2010. júl. 26. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Szia Nekem sajnos vannak gondok bőven. 7 hónapig szoptattam addig nem volt meg. aztán rá 1 hónapra megött..volt peteérés is, mertérezni szoktam. Akkor éreztem is. Szal megjött és rá 2 hérte elkezdetm pecsételni, ez eltartott másfél hónapig...azt hittem megőrülök...doki persze látott, csinált egy megvonásos vérzést gyógyszerrel és megvártuk a következő mensit ami erre rá 1 hónapra megint csak jelentkezett, de nem volt peteérésés megint több mint 3 hétig pecsételtem...barnásan. Aztán megint doki és fogamzásgátlót írt ki. Mivel már nem akarok több babát(kettő van), azt javasolta h szedjek azt. Amióta szedem 13.napja már még mindig pecsételek. De nem hagyhato abba...így áll át a szervezetem...és remélhetőleg a 2.levélnél már nem lesz gond. Októberben megyek rákszűrésre, és ha addig sem áll helyre, illetve ott megnéz h minden oké e és ha nem akkor abbahagyom és irány a kivizsgálás...vérvétel...egyebek. Te mit teszel?
2010. júl. 26. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
én másfél éve szültem, egy évig szoptattam, meg is jött ,már akkor amikor a fiam pár hónapos volt, de nagyon rendszertelen,min. másfél hónapok vannak a két mensi között. a teherbeesésem előtt fél évig nem menstruáltam, aztán egyszer, majd teherbe is estem, akkor mercformint szedtem, lehet most is azt kellene, csakl nagyon durva gyógyszer az szerintem.
2010. júl. 27. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
szülés után 5 hónapra jött meg, utána pontosan 28 napra, nagyon csodálkoztam, elmentem dokihoz, felírt fogamzásgátlót, és megnézett UH-al, azt mondta nincs PCOS, de a bal petefészkembe van egy 2 cm-es ciszta, nincs teendő vele egyenlőre. Szerintem a terhesség ezt a problémát szépen helyrerakja.
2010. júl. 27. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Az első vagyok.Igen,azóta már többször megjött(9hós a babám) de sajnos össze vissza jön,iszonyúan sok és annyira szenvedek tőle.....el akarok menni megint dokihoz hátha segít.akinek helyreállt azt nagyon irigylem!
2010. júl. 27. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!