Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szülés után megváltozott a...

Szülés után megváltozott a menstruációtok?

Figyelt kérdés
Kinek hogy változott? nem vagyok abban biztos hogy minden rendben van nálam, ezért kérdezem...
2011. szept. 1. 10:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
nekem nagyon erős lett,és tovább is tart.Éjszaka is kell kétszer cserélnem a legnagyobb tampont.Nappal is 2 óránként
2011. szept. 1. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Közvetlenül szülés után kb. 6 hétig véreztem, az orvos azt mondta minden ok ezzel. Majd 9 hónapig szoptattam és a szoptatás befejezése után kb. másfél hónappal jött meg először a mennyisége és a hosszúsága olyan volt, mint azelőtt, de most görcsöltem, előtte meg sosem.
2011. szept. 1. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Érdekes, én meg előtte úgy görcsöltem, hogy felébredtem éjszaka, most meg semmi. Nekem 8 hónap után jött meg. De vagy 8 hétig véreztem a szülés után.

Mennyiségre kb ugyanaz, egy-két nappal tovább tart.

Első után 30 napra jött meg, majd beállt a szokásos 26 napra.

Miért gondolod hogy nincs rendben valami?

2011. szept. 1. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nekem erősebb lett.Előtte normál esetleg a super tampont használtam.Most a super plust is sokszor 2 óránként cserélnem kell.Meg előtte 28 napos volt a ciklusom,óramű pontossággal működött.Most 1-2 nappal vagy előbb vagy később jön meg.
2011. szept. 1. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Megváltozott. Nem tart olyan sokáig és nincs olyan sok. Előtte a super tampont használtam és még betétet is tettem be. Most elég a normál tampon is vagy csak simán a betét. Ja, és nem fáj a hasam, előtte iszonyatosan görcsöltem. Bár még szoptatok (14hós a lányom) és azt mondják h ez a szopi miatt van és ha nem szoptatok minden visszatér a régibe :(
2011. szept. 1. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Szülés után kb. 4hétig véreztem de a vége fele csak maszatoltam. Utána 6hónapig nem jött meg.
2011. szept. 1. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nekem 10 hónap után jött meg, erősebb, mint szokott és nem nagyon tudok tampont használni. De a dokim azt mondta, amíg szoptatok lehet, hogy meg sem jön, ne aggódjak. Meg, hogy a szülés felborítja a hormonokat, úgyhogy tévhit, hogy jobb lesz utána. Nálad mi a probléma?
2011. szept. 1. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
59%
nem
2011. szept. 1. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Igen, megváltozott. Előtte szinte napra pontosan 28 napos ciklusaim voltak, azóta 26-40 mindenféle előfordul. A mennyiség nem igazán változott, előtte sem volt sok, most sem.
2011. szept. 1. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a válaszokat!

Nekem is megváltozott. Sajnos szoptatni nem tudtam, mert a babámnak nem kellett a cicim :( fejtem magam, de aztán elapadt már 1,5 hónap után :( aztán meg is jött, de a korábbihoz képest(3 nap intenzív erős volt, 2 napig csökkent majd abba maradt) most első két nap barnázás 1 nap intenzív és 1 nap már alig alig van valami majd abba marad.... Előtte görcsöltem az első napon, annyira hogy dolgozni se tudtam menni, kiderült hogy endometriózisom van és ezért nem estem sokáig teherbe, megműtöttek, terhes lettem, szültem(7hónapos a babám) és most itt tartok... nem tudom hogy ez normális-e ami velem van (görcsölés egyáltalán nincs...ami kicsit megnyugtat, mert az endo miatt iszonyú fájdalmaim voltak anno)

Szerintetek normális hogy így van most?

2011. szept. 2. 12:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!