Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miket főztetek, amikor már...

Miket főztetek, amikor már nem főztetek külön a gyerkőcnek?

Figyelt kérdés
2012. júl. 10. 07:44
 1/4 anonim ***** válasza:

mindenfélét . mi nem vagyunk nagyon levesesek sajnos így azt nyáron nem szoktam de húslevest , gyümölcslevest tárkonyos husos zöldséges leveseket - utánna egy kis lájtos tésztás ételt-


most múlt egy éves a kisfiam két hónapja a mi kosztunkat eszi totál. én mindent adok neki csak még kevés foga van ezért villával kell picit összetörni .

volt már hogy kapott rántott halat, ha pizzát rendelünk akkor ált. mindegyikünkét megkóstolja. szereti nagyon a tésztákat szinte minden feltéttel tegnap milánóit főztem nem használok semmilyen port bele van egy spec olaszt füszerkeverékem kintről kaptam abból teszek bele isteni lesz tényleg mamma főztje fíling.

húst nem főzök mindennap sok gyümölcs és zöldség van ez megdobja a számlát a boltban de van főzelék és ha olyanunk van akkor étteremből rendelünk .

egy alapszabály van mekis kaját nem eszünk csak havonta egyszer .

2012. júl. 10. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mindentt, amit egyébként is. Én eleve nem föztem neki külön, hanem abból adtam neki, amit már kaphatott, amit nekünk föztem, csak korábban kidettem belöle az ö adagját.
2012. júl. 10. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Spagetti, spenótos tészta, tejfölös hús tésztával, de neki a tésztát picire felvágom, rá a szaft, és jól csúszik!

Tök, zöldbab, burgonya, finom főzelék.

Ragu levesek, van benne husi, borsó, karfiol, répa, burgonya, ennek a sűrűjét kapja.

Tepsiben lesütve burgonya cukkini csirkecomb.

Rakott kel, rakott karfiol.

Tejfölös karfiol nokedlivel.

Töltött paprika.


Ilyen szaftosabb ételeket készítek, vagy ami puhább.

2012. júl. 10. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Rakott kel, vadas, makaróni, húsleves. Mindent megeszik, 1-2 kivétellel.
2012. júl. 10. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!