Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti hány hónaposan adtatok...

Ti hány hónaposan adtatok először kukit a gyerkőcnek? Kekszet baba piskótát evett már 6 hónapos.

Figyelt kérdés
2012. jún. 13. 18:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
37%
ÉN 6 hónapos adtam már neki. Azóta is eszi, semmi baja.Sőt fagyi tölcsért is adtam neki ennyi idősen már.
2012. jún. 13. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
:) 6 hónaposan.
2012. jún. 13. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Köszi holnap veszek is neki::))

mert enni azt imád,mindegy mi csak kaja legyen

szerencsére.

2012. jún. 13. 18:30
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

kukit azért fél évesen még nem adtam neki, akkor még teljesen sótlan étrendje volt, lehet fejreállt volna tőle ;)

olyan 9-10 hónapos korától kap néha, bulata volt az amit fél éves korától kapott.

babapiskótát csak 1 éves korától adtam a tojás és a cukor miatt...


lehet mondjuk begyöpösödött vagyok de szerintem azért nem kell feltétlenül nasiznia fél éves babának ;)

2012. jún. 13. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

én is egyet értek az utolsóval, nem kell nasizásra szoktatni, aztán meg sírunk hogy le kéne szoktatni róla

a sóssal meg amúgy sem most ártasz neki hanem évtizedekkel

később mikor minden látható ok nélkül magas vérnyomással küzködik

2012. jún. 13. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Létezik babakuki is már, só nélkül, és minden adalékanyag nélkül. Ilyet adhatsz, de én csak uzsonnaként, vagy reggeliként adnám ilyen korban.

Az én gyerekeim 6 hónaposan kezdtek el kóstolgatni. 10-11 hónaposan kaptak először kukit, és reggeliként kapták. Egy zacsi 8-10 étkezésre elég volt.

Most 3 és 5 évesek, uzsonnára néha kapnak nasit, köztük kukit is. Ketten esznek meg kb: 1 zacsival.

2012. jún. 13. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
mi kuki helyett puffasztott tönkölybúzát adtunk, ez nem olajos, nem sós, sok helyen lehet kapni.
2012. jún. 13. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
én 6 hónapossan adtam elöszőr de nagyon imádja. én arra lennék kiváncsi hogy ha 40 év múlva valakinek magas lesz a vérnyomása az mért pont ettől lenne? ugyan ilyen a borostyán nyaklánc nincs bizonyíték hogy tényleg van hatása.
2012. jún. 14. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
nem az a baj hogy megeszik egy zsák kukit, hanem attól, hogy rászokik a túlzottan sós étkezésre
2012. jún. 14. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szerintem meg attól egy gyereknek sem lesz baja, nem szokik rá a nassolásra, ha néha kap pár szemet belőle. Legalábbis az enyém 1 héten 1-2 alkalommal kap annyit. Mindenki úgy csinálj ahogy akarja, és ennyi. Annyi nasi meg nekik is jár.
2012. jún. 14. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!