Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisfiam 17 nap múlva tölti be...

Kisfiam 17 nap múlva tölti be a 4. hónapot. Szopizik még, de kezdem úgy érezni, hogy nem elég neki a tej. A felolvasztott anyatejet nem hajlandó elfogadni. Árthatok-e neki, ha elkezdem adni a 4. hós babáknak való bébiételt?

Figyelt kérdés
2009. júl. 11. 17:11
 1/2 anonim ***** válasza:
Magyarul még csak 3,5 hónapos. Nekem is ekkortájt kezdett kevesebb tejem lenni. Egyébként miből gondolod, hogy nem elég neki, ami van? Szóval én nem is gondoltam hozzátáplálásra, mindent kipróbáltam, hogy több tejem legyen: homeopátiás bogyók (urtica főleg), alkoholmentes sör, köménymagos leves, szaporító fejés meg fejés minden szopi után, gyakori szoptatás. Mondjuk igazából nekem a tejserkentő por segített, most lesz 6 hónapos a fiam és még mindig elég neki a tejem,(9 kilós a picurkám :D) bár már gyümölcsöket kóstolgatunk. Miért akarsz neki bébiételt adni?! Először a gyerekorvossal és a védőnővel beszélj!
2009. júl. 11. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Alkalmazom a tejszaporító dolgokat, mint például, én is iszom a Laktoherb teát, és iszok mellé alkoholmentes sört is, köményt, pedig minden egyes főzésnél teszek az ételekbe. A picur pedig elég sűrűn eszik, 1-1,5 óránként. A védőnő tápszert javasolt. De úgy gondolom, hogy ha a felolvasztott anyatejet nem issza meg, akkor a tápszert se fogja. Se nem cumizik, és cumisüvegből sem igazán. Csak cicizik. Azt, hogy nem elég a tej, abból véltem gondolni, hogy már nem hízik annyira, mint az elején. Az első hónapokban, túlteljesítette a hízást, a heti 15 dkg helyett, majd dupláját hízta meg. Most pedig épp megvan a 15 dkg.
2009. júl. 12. 07:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!