Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen legyen az első babacipő...

Milyen legyen az első babacipő? Ti milyen márkára esküsztök?

Figyelt kérdés
Lassan itt lesz az ideje, hogy megvegyük az első cipőcskét a kisfiamnak őszre. Viszont, mivel egyáltalán nincs kisgyerek a családban így fogalmam sincs, hogy milyen lenne megfelelő. Tudnátok segíteni?
2009. júl. 11. 17:36
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Dr. leo
2009. júl. 11. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
Mindenképpen valami 25-30.000 forintos lenne a kielégítően megfelelő........Ja és minnél csicsásabb legyen, hogy a sok bamba járó-kelő elsüthesse a "jajj, de ééééédeeeessss"-című örökzöldet.
2009. júl. 11. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Fogalmam sincs, hogy milyen árban vannak ezek a cipők, de azért a 25-30ezret egy kicsit sokallom. Tényleg ilyen drágák lennének? Mindenesetre 10-15ezernél többet nem tudok rászánni. Hiszen csak 2-3 hónapot tudnánk használni, utána úgyis téli cipőcskét kell venni. Tavaszra meg ha jól sejtem, már nem lesz jó.
2009. júl. 11. 18:09
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
kb 3- 4hónapig jó, ne is figyelj a második válaszolóra. A dr. leo 7-8000 Ft. Azért ajánlják az ortopédusok mert a sarka belső rész is meg van emelve.Mert a babák hajlamosak befelé dönteni a bokájukat. Ez egészség kérdése, hogy később nem legyen derékfájos, stb. mint mi, nem pedig divat kérdése.
2009. júl. 11. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Mindenképpen fontos nekem, hogy jól tartsa a lábát, így is izgulok, hogy ne legyen semmi baja. 7 hós korában állt fel először, most 8 hós és már lépeget. Nagyon korainak érzem mindezt, de nem tudok mit tenni ellene. Ha leültetem, akkor feláll megint és megy tovább.
2009. júl. 11. 18:23
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nekünk egy prof. a Siesta cipőt ajánlotta az első gyerekünknél. A mai napig is azt használjuk, nagyon jól tartja a bokáját. 10e ft körül vannak. Ami ehez hasonlóan jó, de kicsit olcsóbb az Asso. 3 gyerekes anyuka

2009. júl. 11. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
én az elefantenre esküszöm:)
2009. júl. 11. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi nem régen vettük meg az elsőt, eddig nagyon pozitív:) A márkája Asso, és 6500 Ft volt, tiszta bőr, három helyen is tépőzárral állítható és jól tartja a bokát.
2009. júl. 11. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mi Chicco cipőt vettünk a kisinek,ez kb.10 ezer ft-ba kerül.
2009. júl. 12. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!