Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hipp gyerekteák, ti is túl...

Kerria kérdése:

Hipp gyerekteák, ti is túl édesnek érzitek?

Figyelt kérdés
Kislányom 75 hónapos, szerencsére issza a vizet, nincs probléma, de mivel kaptam anno mintákat, így kipróbáltam tegnap az alma-citromfű változatot (4 hós kortól írja), de nekem nagyon édesnek tűnik, így nem adtam oda neki.

#tea #Hipp #hipp tea
2012. júl. 10. 15:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
én mindig hippes teát adok a fiamnak, teljesen elégedett vagyok vele.
2012. júl. 10. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

hm...akkor csak nekem tűnik édesnek?...


és megissza a vizet is a kisfiad? vagy csak teát kap?

2012. júl. 10. 16:02
 3/13 A kérdező kommentje:

JAJ, most néztem, kimaradt a vessző...


szóval kislányom 7,5 hónapos :D:D:D nem pedig 75!!!

2012. júl. 10. 16:03
 4/13 anonim ***** válasza:
nekem is édesnek tűnik, én az előírtnál kevesebbet teszek bele - 1 dl-hez 1 ek helyett 1 teáskanállal
2012. júl. 10. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
79%
Igen édes mert cukor van benne és ez rá is van írva.Én direkt erdei gyümölcsöst vettem,hogy az majd nem olyan édes,de azt meg a lányom nem issza :)
2012. júl. 10. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is édes,én azt a mintát 3dl vízben hígítottam a fiamnak,ő is csak vizet ivott/iszik!
2012. júl. 10. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
95%
Lehetőleg csak tiszta vizet adj a babának, ha megissza. Ezekre a cukros löttyökre semmi szüksége nincs. Én csak akkor adtam neki, ha valamiért felborult a napirendünk és picit késleltetni akartam a kaja időpontját.
2012. júl. 10. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Én sem napi rendszerességgel szeretnék neki adni ilyet, csak néha mi is megkívánunk egy kis üdítőt, ezért gondoltam, hogy akkor majd egy- egy pohárral megkínálom.


Kedves egyik válaszoló, igen, olvastam, hogy van benne cukor, és azt is tudom, hogy a cukortól általában édes íz alakul ki. Ám nem gondoltam, hogy ennyire édes.


Emiatt vagyok bizonytalan, mert ennyire édeset nem szeretnék adni neki, ne szokjon hozzá idő előtt. A hígítással még megpróbálkozom, hátha jobb eredményt érek el...


Köszönöm az eddigi válaszokat!

2012. júl. 10. 17:17
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Én elejétől fogva teát adtam a lányomnak,(édesköményt) mert hasfájós volt.Most már fintorog a víztől... :((
2012. júl. 10. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Igen-igen...emiatt kérdezem...mert a környezetünkben minden baba elszokott a víztől, csak teát akar...

Pedig Te csak gyógyító céllal adtad neki...

2012. júl. 10. 17:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!