Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Normális hízás ez? Most 8...

Normális hízás ez? Most 8 hónapos 8,13 kg 70 cm. Született: 4,26kg,54 cm-rel.

Figyelt kérdés
2012. júl. 10. 21:40
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha jókedvű, nem sírós, a széklet rendben van, akkor igen. Milyen mennyiségeket eszik? Mit?

Valószínű, hogy nem lesz egy nagy darab gyerek, ahogy a fiam sem. A lábujjától a feje tetejéig kivizsgálták és semmi baja. Ő 3530g, 56cm született, most 22hós 90cm, 10.7kg.

Doki kit mondott?

2012. júl. 10. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

na hát az én fiam PONTOSAN ugyanekkora paraméterekkel született:)) de tényleg hajszálra ennyi volt:)

Most 11 hónapos. 8700 gramm 74 cm. Szerintem teljesen normálisan hízik, olyan 9 kiló ha lesz 1 évesen. A nagyobbik fiam ugyanennyi volt súlyra, csak kicsit hosszabb volt (80 centi 1 évesen).

Vékony testalkatú, de normál alkat, valószínűleg a pici is olyan lesz:) Én örülök neki hogy ilyen.

Amúgy meg így 6-7 hónapos kor körül a mozgás megindulásával amúgy is lassul a gyarapodás de ez teljesen normál súly szerintem nálatok is 8 hónaposan.

2012. júl. 10. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A gyerekek nem olvassák a könyveket, nem nézegetnek táblázatokat. :) Szerintem teljesen rendben van. Az én kisfiam 1740 grammal és 45 centivel született (korababa), ennek ellenére egy évesen már 82 centi és 12 kiló volt... :)
2012. júl. 11. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Nagyon izgága gyerek, vidám. Le nem nyugszik még álmában is matat. Eszik mindent szinte bár gyümölccsel kell kevernem a húst is és s zöldséget is, mert csak úgy szereti.


Igen, valószínűleg az apja alkatát örökölte. Semmit nem gyúr még is kockás a hasa. Az én fiam is formás combokkal, tiszta izom.

2012. júl. 11. 11:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!