Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha nincs üvegreszelőm adhatom...

Ha nincs üvegreszelőm adhatom az almát turmixolva is?

Figyelt kérdés
Megfőzném egy kicsit és ugy turmixolnám le. Hol tudok üvegreszelőt venni.
2012. júl. 11. 10:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
szerintem teljesen jó úgy is.Ne legyen már minden szent írás amit vki kiejt.
2012. júl. 11. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

tesco - "felnőtt" konyhai részlegén lehet kapni nem a bébicuccoknál.


v. bárhol müanyagból is van üvegből is brendonban bababoltban is. .


sztem ne főzd meg . oda a vitamin! mikroban párold meg kissé ha savanykás kemény almát kaptál. és a héjából kanalazd ki v. villával törd meg.


sütheted is héjában esetleg... úgy is nagyon finom.

2012. júl. 11. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat:) sütve hogy csináljam simán olajon? bocsi nem vagyok otthon ilyen téren segítségem meg 0.
2012. júl. 11. 10:48
 4/12 anonim ***** válasza:
Én nem raknám mikróba, akkor már inkább süsd meg, de a legjobb nyersen. Én kókuszolajon sütném meg.
2012. júl. 11. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Nem ehez kapcsolódik de 4 napja esszük az almát vagyis kostólgatjuk üvegeset eddig. a pelus körül kivan pattogva szegénykém eddig is kivolt ugyhogy gondoltam nem az almától van akkor mitől lehet?
2012. júl. 11. 10:58
 6/12 anonim ***** válasza:

úgy sütöttem a savanykás almát hogy megszurkáltam villával beleraktam egy tüzálló tálba egy db. alufóliát erre csepeg a ragadós leve. és bele az egész héjas mosott szurkált almát.


180C.on sütöttem amig puha nem lett . kihütöttem és meghámoztam úgy adtam kikanalazva a husát. irtó fincsi és könnyen emészthető mert nem kell a savakkal bírkóznia . a legtöbb alma nem túl édes sajnos...


parázson is lehet fóliában becsomagolva . ugyanigy majd burgonyát és répát céklát is készíthetsz egy db-ot nem érdemes vegyél mindenből párat süsd meg a husit kapard ki és le is fagyaszthatod igy előre dolgozhatsz .


cukrozni sózni nem kell.

2012. júl. 11. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ami még jó lehet az a sütő zacsi, akkor nem szárad ki és nem kell olaj.
2012. júl. 11. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Melegtől, pelenkától..
2012. júl. 11. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

lehet sok mindentől most főleg a melegtől.

v. Te ettél olyat ami átment a tejbe bár akkor máshol is lenne rajta.

ha új ruha, pelus - eddig nem próbált- törlőkendő volt használatban.


de látatlanban azt mondom inkább forduljatok oda a gyerekorvoshoz és lássa a picit. igy látatlanban hőség miatti kiütés lehet de ez nem képes oldal én nem vagyok orvos.

2012. júl. 11. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
voltunk már dokinál mindig azt mondja melegkiütés. tápszeresek vagyunk sajna korababám van. de hát nemtom hogy tényleg melegkiütés lenne-e mert ha hideg ha meleg akkor is ilyen. pelus ugyanaz a kezdetektől fogva meg a popsitörlő is .
2012. júl. 11. 11:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!