Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Csirkemell turmixolva?

Csirkemell turmixolva?

Figyelt kérdés
Főztem csirkemellett a fiamnak, és miután kihűlt leturmixoltam, de olyan állaga lett mint a búzadarának... így kell kinéznie? vagy nem jól csináltam valamit?:(
2012. febr. 2. 13:23
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Én mindig zöldséggel együtt turmixoltam, de a "szálkák" látszottak benne úgy is. Szerintem ok. :o)
2012. febr. 2. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jól csináltad. Furcsán néz ki egy felnőtt számára a darált csirkehús, de ha beleteszed majd zöldségbe, máris jobban néz majd ki. :)
2012. febr. 2. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Én együtt túrtam le mindig a zöldséggel, igen, egy picit darás-szálas marad, nem lesz teljesen sima, akkor se, ha 5 percig turmixolod.
2012. febr. 2. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is a zöldséggel együtt szoktam turmixolni, azért is jó, mert szépen el is keveredik benne.
2012. febr. 2. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Akkor én vagyok a kivétel... Én csak csirkemellet turmixoltam főzőlével és pépes lett. Beleraktam jégkockatartóba. Annyi főzőlevet adtam hozzá, hogy pépes legyen.
2012. febr. 2. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Én is lefagyasztottam (így darásan). nem mertem főzőlevet adni hozzá, mert féltem hogy akkor jégkásás lesz... most ebédelt a fiam, így is megette :) Köszi a megnyugtatást :)
2012. febr. 2. 14:08
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

5. vagyok

Nyugi, nem lesz jégkásás :)) Turmixoltam már párszor, mindig főzőlével és sosem volt az. Pont mára olvasztottam ki 3 kockát, nagyon jó állaga volt.

2012. febr. 2. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
akkor legközelebb adok hozzá egy kis levet:) köszi :)
2012. febr. 2. 14:12
 9/10 anonim ***** válasza:

Persze ahány ház, annyi szokás, de én husit csak nyersen fagyasztottam, és a friss zöldséggel együtt a főzővízbe dobva pár perc alatt készre főtt az a kis darabka. (Mert persze feldaraboltam nyersen picire) Aztán jött a turmix. :o)

első

2012. febr. 2. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én is pont úgy csinálom, mint az utolsó válaszoló.
2012. febr. 2. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!