Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ikresek! Szerintetek milyen...

Ikresek! Szerintetek milyen ez a babakocsi? Érdemes megvenni? Link mellékelve.

Figyelt kérdés
Az első fiammal csupa használt babakocsit vettünk, és mindegyikkel volt bajunk. Most elhatároztuk, hogy újat veszünk, csak nem tudunk dönteni, hogy milyen legyen. Ár-érték arányban milyen ez a kocsi? [link]
2012. júl. 11. 17:00
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem barnában van! 39 hetes vagyok, ikercsajokkal.

Hamarosan kint lesznek, és kipróbáljuk, de szerintem nagyon is megfelel.

2012. júl. 11. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Jó kis strapabíró kocsinak néz ki, de mkinek más felelne meg. Ha Téged nem zavar ill. a lakóhelyetek és körülményeihez képest nem zavaró ez a szélesség, akkor jó. Nekem pl. nem felelne meg, persze bizonyos tulajdonságait nagyon kedvelnék. Én nagyon nem szeretem a nagyon széles kocsikat és olyan helyen lakunk,ahol ez nem is előny. Így mondjuk ennyi pénzért inkább vennék egy Hoco twindem-et, ami csak 76 cm széles. Ugyanígy mózesekkel ill. sportkocsirésszel.

De mondom, kinek mik a körülményei... amúgy nagyon jónak tűnik!

2012. júl. 11. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem Bergon volt, ennél 4 centivel keskenyebb, és bár a kocsi szuper volt, sehova nem fértem be vele. Pld a liftbe is ki kellett centizni. Meg a kedvencem, hogy anyu lakásának az ajtaján be sem fért:-(

Mivel ikreseknek nagyon sok lehetőség nincs, így nm rossz kocsi, de úgy vásároljatok, hogy lehet, megunod, hogy sehova nem tudsz bemenni vele, és keresel később valami testvér babakocsit.

Ahogy ültek, áttettem őket egy Marco Sky L babakocsiba. Nézd meg google-n! Életem legjobb döntése volt!!!

(ja, az egymás mögötti iker babakocsik szerintem nagyon gázok)

2012. júl. 11. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Kedves első válaszoló: meg tudnád írni, hogy milyen széles a babakocsi? Erre vonatkozóan nem nagyon találtam adatot. Esetleg, ha már meglesznek a babóid és kipróbáltátok a kocsit, leírod nekem a tapasztalataidat? Az én babóim csak decemberben születnek, szóval addig még ráérünk, csak nézelődöm egyelőre.
2012. júl. 12. 09:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!