Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen babakocsit érdemes...

Milyen babakocsit érdemes venni? (márka érdekelne) Valami olyasmiben gondolkodtam amihez van mózeskosár, hordozó. Könnyű a kezelhetősége, könnyű stb

Figyelt kérdés
babakocsi

2012. júl. 7. 19:01
 1/7 anonim ***** válasza:
Én csak abban tudok segíteni,hogy milyet NE vegyél:Raf Pol-t.Nekünk olyan van/volt a Twist,és tragédia.Nehéz,baromi nehéz összecsukni,hatalmas helyet foglal el,az alkatrészek/kerekek nagyon hamar kilazulnak,kikopnak,eszméletlen nehéz vele közlekedni,nehéz irányítani.Igazából jót nem is tudok róla mondani.Általában a lengyel babakocsik ilyenek;sok panaszt hallottam róla kisgyerekes anyukáktól. :(
2012. júl. 7. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Quinny buzz.

Szuper kocsi, mindennigényt kielégít!

2012. júl. 7. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
ABC Desing, jól irányítható, könnyű összecsukni, nem olyan böhöm nagy. A súlya sem vészes. :) A hordozót külön kell hozzá megvenni. :(
2012. júl. 7. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
giraffe club sh 618 imádom és elég könnyű is naponta többször cipelem a 2.ra!!igaz egyre nehezebb mert növekszik a picúr!!:)
2012. júl. 7. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hauck Malibu
2012. júl. 7. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Graco Symbio. Legjobb szerintem. ha neked fekszik a kezedre akkor jó még a STokke, illetve a bugaboo is.
2012. júl. 8. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Quinny Buzz, nem fogsz csalódni benne.
2012. júl. 8. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!