Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák! A ti babáitoknak is...

Anyukák! A ti babáitoknak is óriási a szempillája?

Figyelt kérdés

Kisfiam 2 és fél hós. Már lassan nagyobb a szempillája, mint az enyém. :)

Amúgy ez hogy működik? Majd hozzánő a babám, vagy ha felnő, ezzel csábíthatja majd el a csajokat? :)


2009. júl. 12. 11:06
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Az én kislányomnak is óriás szempillái vannak. Néha nagyon tudok irigykedni... Apától örökölte. Szerintem a tiéd csábítja a csajokat, az én kislányom meg majd a fiúkat. Lehet egyszer összetalálkoznak és összeakad a pillájuk :o)
2009. júl. 12. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Igen, én is kezdek már irigykedni! :) De hogy kitől örökölte.... :)

Köszi a választ! Jó babázást!

2009. júl. 12. 11:17
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
az en lanyomnak nem is volt szempillaja amikor megszuletett. most 7 hos de egyaltalan nem hosszu, pegig szep lett volna...
2009. júl. 12. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Az én fiam icipici szinte láthatatlan szempillával született, szemöldöke és haja sem volt. :-) (Pedig bőven időben jött).

Most hét hónapos és már mindene kinőtt, a haja és a szemöldöke aranyszőke, a szempillája pedig barna és nagyon hosszú, szépen ívelt, gyönyörű. Nekem is és a férjemnek is hosszú a szempillánk, de a férjemé sokkal dúsabb, a gyereké is inkább az övéhez hasonlít (meg mondjuk a gyerek úgy kompletten egy az egyben az apja, kivéve a szemszínét, az az egy jutott belőlem).


Szerintem idővel hozzánőnek a pillákhoz, mert azért arányaiban a mieink nem ilyen hosszúak a fejünkhöz képest.

2009. júl. 12. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
A kisfiam 5 héttel jött hamarabb. Volt hajacskája, ami folyamatosan cserélődik. Illetve mostanra nőtt ki szépen a szemöldöke és mostanra lettek ekkora pillái! :) Kíváncsi vagyok milyen lesz hónapokkal később! :)
2009. júl. 12. 12:28
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, az én kislányomnak is szép, hosszú szemplillája van. Sőt, a közepe fele van néhány "tincs", ami hosszabb a többinél. Nagyon cuki! Az nem lehet egyébként, hogy a szemükhöz képest látjuk nagynak? :-)))
2009. júl. 12. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Mindenképpen a szeméhez, fejéhez képest nagy! :) Amúgy a kincsemnek is középtájt nagyobbak. Éééédes! :)
2009. júl. 12. 13:45
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, nekünk is óriási pilláink vannak, hatalmas szemekkel. :) Én úgy hallottam egyébként, hogy később a fejük hozzánő, azt hiszem a szem az egyetlen, ami ugyanakkora marad, legalábbis ezt hallottam. De biztosan nem lesz kicsi felnőtt korában sem, mert már most nagyobb, mint az enyém. 14 hós kislány anyukája.
2009. júl. 12. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Kislányom 5 hónapos, és hatalmas pörge szempillái vannak. Már a 2. héttől észrevettem, hogy hirtelen megnőttek a pillái. Bízom benne ilyen marad. :-))
2009. júl. 12. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!