Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen egy napos programot...

Milyen egy napos programot ajánlanátok, ahova elmehetnék a párommal, a négy és fél hónapos és a 17 hónapos gyerekemmel? Esetleg jönne a párom 13 éves fia is.

Figyelt kérdés
A párom állandóan megszervezi a kis hétvégi programját a fiával, mi meg minden hétvégén itthon dekkolunk. Szeretném, ha lenne valami olyan program, ahova mindannyian elmehetnénk, és nem túl drága. A párom, amikor szóvá teszem, hogy "velünk nem is törődik", akkor azt mondja, hogy mert én nem találok ki közös programot. Szeretnék mostmár valamivel előrukkolni, mert kezd zavarni, hogy én csak takarítani, főzni, kiszolgálni vagyok itt neki(k) + nevelem a gyerekeket, de ha a szórakozásról van szó, akkor számításba sem jövünk a gyerekekkel.
2009. júl. 12. 12:05
 1/6 anonim ***** válasza:
állatkert, vadaspark.
2009. júl. 12. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Állatkert, Csodák Palotája, piknik a természetben
2009. júl. 12. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mi rokonlátogatni járunk hétvégén (vagy barátokhoz)
2009. júl. 12. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
A párom szülei már nem élnek, az egyémekkel a párom összeveszett, mert a barátai becsapták a szüleimet. Így közösen az ő barátaihoz meg az én szüleimhez nem tudunk menni.
2009. júl. 12. 14:49
 5/6 anonim ***** válasza:
szia. mi legutóbb a 4 hós babánkkal a Garancsi-tónál voltunk. (Tinnye, itt forgatták az üvegtigris) szval ide mentünk. picnik. nagy pléd, napernyő, kaja. azért jó , mert nem olyan hely , ahol egymás szájában vannak az emberek, meg is tudod ott etetni a kicsit. nagyon szép a hely, van parkoló a kocsinak, óriási rét, meg fás rész, ahol árnyék is van. sztem nagyon szupi hely. a nagyobb gyerekek is élvezhetik, tollas, séta, kacsák úsznak a horgásztóban ....
2009. júl. 12. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A 14 hónapos lányommal most jöttünk meg Angliából. Tehát a 17 hónapos gyerkőccel már bárhová mehettek szerintem. Állatkert, várlátogatás pl. a sümegi vár gyönyörű, erdei séta piknikkel egybekötve, cirkuszba is elvihetitek, esetleg egy lovas tanyára ott szoktak lenni kézműves programok is. És hát itt a jó idő és a strand szezon.
2009. júl. 12. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!